Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

To może zrobimy jakieś kategorie :?:  

Radeon9800SE z 8 potokami

Radeon9800Pro

Radeon9800XT

Z tego co wiem XT ma standardowo napięcie na rdzeniu wyższe od innych Radków9800 :?: Chyba ma 2.7V, czyli o 0.1V więcej niż inne Radki9800 :roll:

Nie no panowie, przekombinowaliscie...

Zadnych 9800Pro i XT... Tylko 9800SE 8x1.

Rozumiem, ze to zaakceptujecie :D

Jak bede mial czas to zrobie regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN chyba sie dołącze:) o ile znajde czas na stawianie windy:)

tylko jakie konkurencjie? 2k3,2k5 i Aquamark3?

2k1 to chyba mozna sobie darowac bo tam prockek/ fsb ma duze znaczenie.

A wlasnie SpiderMAN jakis mizerny masz wymik w 2k1? to jest bez o/c? hm chociaz ja mam bardziej wykreconego proca i pamiec na radku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że są chętni, nieźle się zapowida :twisted:

Proponuję aby było to coś w stylu 3dmark0x w dziale Ekstremalne Podkręcanie. Właściwie to możnaby założyć nowy temat z 9800se w nazwie (np. Best of 9800SE). Jako potwierdzenie link do compare lub do screena na którym znajduje się wynik taktowania grafy i proca. Benchmarki? to zależy od was, więcej oznacza więcej roboty. Proponuję 3dm03 i jako pierwsi 05.

Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem karte w pcservice, czy dobrze zrobilem? i czy one napewno sie moduja dobrze? i wrazie czego czy jak cos bedzie nie tak to wymianiaja je bez zadnych czczych gadek?

 

btw: straszny off topic w tym temacie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kean masz 10dni na przetestowanie (w pcserwis starają sie dobrze przetestowac karty) jednak zdaza sie ze czegos nie zauwazą i bedą małe arty,no ale to są trylko ludzie. Jak cos to musisz odeslac/isc do nich z kartą i wymienią na inna.

Zresztą nie martw sie na zapas:)

hm......... masz dobry zasilacz? bo jak nie to mogą byc problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DODI - Czym ty chłodzisz ten rdzeń ?? 459 MHz ?? stary rozwaliłeś mnie :D prawie 7k w 2003 :) Napewnio nie masz żadnych błędów w grafice ? sprawdzałeś te ustawienia w teście

"DX9 Real-Time High-Dynamic Range Image-Based Lighting" ??

zdaje mi się że po 1h grania w DooM3 zobaczysz śniek na ekranie :) ale jestem pełen podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DODI - Czym ty chłodzisz ten rdzeń ??  459 MHz ?? stary rozwaliłeś mnie :D prawie 7k w 2003 :) Napewnio nie masz żadnych błędów w grafice ? sprawdzałeś te ustawienia w teście  

"DX9 Real-Time High-Dynamic Range Image-Based Lighting" ??  

zdaje mi się że po 1h grania w DooM3 zobaczysz śniek na ekranie :) ale jestem pełen podziwu.

Dzięki. Tak jak już kiedyś wspominałem nie gram na tak extremalnie podkreconym sprzęcie. Co do chłodzenia to jest to: silencer + aluminiowe radiatkorki (w zasadzie wszędzie gdzie sie da:)). Co do błedów do rzeczywiście przy tak podkręconym rdzeniu widać czasem w 3Dmarku 03 białe kropki (szczególnie Nature i "nosorożec"). Jak doprowadze system do porządku (Format c: :twisted: ) myśle, że te 7k przeskocze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci zajnstalować Tweak-XP Pro v4. Tam jest taka opcja "Auto Tune" tam wybierzesz maxymalne dostosowanie systemu i usług. Następnie włączysz system, wyłączysz wszystkie programy i wyłączysz explorera a 3dmarka można włączyć z menadżera zadań :) napewno będzie 7k ;)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci zajnstalować Tweak-XP Pro v4. Tam jest taka opcja "Auto Tune"  tam wybierzesz maxymalne dostosowanie systemu i usług. Następnie włączysz system, wyłączysz wszystkie programy i wyłączysz explorera a 3dmarka można włączyć z menadżera zadań :) napewno będzie 7k ;)  

Powodzenia

Dzięki za rade. Zapewne sprobuje juterko :D . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!!

Tylklo mnie nie zmasakrujcie odpowiedziami - dzijzys to juz bylo tutaj z 20 razy, poszukaj :D - doszedlem do 5 strony i dalem pas... wiec- jaki producent ttych radkow najlepiej sie moduje?? ati, saphire, powercolor czy moze cos innego :?: :?:

dzieki zaq odpowiedz i pozdrawiam walczacych w sobote :wink: moze kac nas jutro nie zabije hihiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hercules All-In-Wonder

Sapphire

8)

Ja bym dorzucił jeszcze Powercolor

 

Z tym modelem bedzie sie dalo cos zrobic http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5341...2385f3235365f4f ?  :)  

Chyba najtanszy Radeon 9800SE 128MB 256bit jaki widzalem 8)

Dać by się dało tylko, że jest 128-bitowy.

 

Fajny masz podpis ale go lepiej usuń bo dostaniesz punkty. Niezgodne z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN chyba sie dołącze:) o ile znajde czas na stawianie windy:)

tylko jakie konkurencjie? 2k3,2k5 i Aquamark3?

2k1 to chyba mozna sobie darowac bo tam prockek/ fsb ma duze znaczenie.

A wlasnie SpiderMAN jakis mizerny masz wymik w 2k1? to jest bez o/c? hm chociaz ja mam bardziej wykreconego proca i pamiec na radku:)

Na kreconej... Ale zawsze w 3DMarku2001SE mam jakies dziwne wyniki :P :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on sie nie moduje

Mozesz rozwinac swoja wypowiedz dlaczego sie nie moduje? :)

 

@Pc juice

To jest 256bit :) Na stronke dali zly obrazek 8)

poczytaj sobie forum proline, tam ludzie sie wypowiadaja o tym ze po zmodowaniu sa arty i wogole sieczka totalna, i to jest 128bit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak bedzie z tym radkiem?

Da sie go zmodowac czy nie?

Czlowieku, kazda sie da zmodowac, problem w tym czy bedzie prawidlowo wyswietlala obraz...

Sprawdz. Nie jest to przerubka sprzetowa przecierz!!! :twisted:

 

 

Hehehe to chyba zla mi karte wydali bo ona jest 256-bitowa :]

Tak mi pokazuje w AIDA32 i pamieci sa uloznoe w ksztalcie L :P 8)

No chyba, ze czegos nie wiem? :>

To sie nie ciesz za wczesnie, bo skoro byla taka tania, to niw wrozy modowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to przypadkiem nie plagiataalbo krypto reklama ten nick YAHHOO :)

 

mam podobny problem i tez moja się nie zmodowała IDEALNIE ---- bo niby się zmodowała ale mam na soft modzie kilka linii pionowych 4 dokladnie i w każdej wyswietlają się tak jak by rogi kwadratu takie punkciki i dwa z nich sa czarne a dwa białe albo mrugają zawsze i mam to przez calusi 3d mark 03 niby przechodzi ale te linie pozostają

 

------------------------------------- więc też trafił mi się za 400 plnoow model nie w pelni modowalny :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALE RADEK TO RADEK WAŻNE , ŻE MAM GO ZA 400 -- więc się nie łam koleś [ yahhoo }

 

a do tych co kombinuja albo mają znajomości i / lub albo :) aksiorkę na kupywanie leprzych czytaj w 100 % dajacych sie poprawnie zmodować modeli se to powiedzial bym , że mają po prostu szczescie bo nie kazde go stac na wywalenie dodatkowych 2 stoowek na model powiedzmy to modowalny z pod lady

 

------------

IMHO A moze jakis ranking modeli nie modowalnych na 8 potokoow tylko na 4 by sie zdal skoro juz robicie na 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...