Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak:

[ciach]

I jescze jedno pytanie:

Kiedy karta jest zmodowana na PRO, a kiedy na XT?

na pro jak ma taktowanie 380/680 MHz, a na XT jak masz 412/730 MHz :) :mrgreen:

no niedokonca...XT ma inne,ostrzejsze timingi co daje jakies 200-300 pkt. w 3dsmarku wiecej,a zarazem nie pogarsza mozliwosci OC grafy

 

BTW zdechl mi moj Radzio 9800SE...ale sie nie lamie bo zamiast tego bedzie "pelny" 9800Pro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zielony młotek :D Gdzie pisze w RivaTuner czy jest 8 potokow? :P

 

System bede reinstalowal w piatek.

 

AMD XP 1700+@2200+

Seagate 15GB (jakis bardzo stary model)

Asus A7N8X-X nForce 2 400

512ddram 333 + 256ddram 333

Zasliacz ci nie powiem jaki mam, bo nie wiem(pisze na nim: L&C Technology inc.) :P 400W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_VIP_ co się stało :(

od nowosci mialem jakies jazdy i obwinialem zasilke,jednak dzis grafa przywitala mnie slicznymi pionowymi pasami na ekranie,wiec najprawdopodobnie pamieci poszly sie kochac.Grafa idzie na gware,doplacam troszke sianka i biore R9800Pro od Powercolora ;] ,zmoduje sie na XT i bedzie cacy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo cóż za niesamowita bystrość :) . Teraz ściągnij wentylator z karty i sprawdź jaki masz faktycznie rdzeń R350 czy R360?? Będziesz wiedział jak bardzo kartą można kręcić. I swoją konfiguracje miałeś zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LoMax72

1.Wentylatorka nie sciagne, bo jeszcze tego nigdy nei robilem i sie boje ze sp^&$# :]

2.Konfiguracje podalem w poscie wyzej :]

 

@SpiderMAN

W piatek bede od nowa instalowal system i wtedy zobaczymy.

Na omegi 2576 wgralem 2590.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyniki są chyba OK?? Testy wtedy robiłem na sterach dołączonych do karty, a wiadomo jakie one są. Obecnie nie mam mozliwości sprawdzenia na 4potokach, ponieważ była ingerencja lutownicy i mam 8 na stałe odblokowane. Prawdopodobnie jak bym wgrał bios z 9800SE to może by były 4 potoki... Ale po co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem niedawno Radeona 9800 Pro 128 bit. Wygląda tak:

http://upl.silentwhisper.net/uplfolders/up.../awersR9800.jpg

http://upl.silentwhisper.net/uplfolders/up...rewersR9800.jpg

Jeśli linki nie działają (silentwhisper ma ostatnio problemy), to dla uproszczenia karta wygląda jak ta z pierwszego postu w tym topiku 128 bit (pamięci BGA u góry w linii prostej).

I teraz problem - która wersja Arctic Silencera bedzie na niego pasować?

Muszę zmienić chłodzenie bo karta się strasznie grzeje (taktowanie 350/350) i podnosi mi temperaturę w budzie. Ponadto firmowy wiatraczek do niajcichszych nie należy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec czy ta karta ma pamieci 128 bitowe czy 256 bitowe

 

http://www.popland.pl/nav/prod.php?action=..._prod&pid=70595

 

Bo ulozenie pamieci po lini prostej wskazuje ze to 128 bitowa ,a w tym i kilku innych sklepach we Wroclawiu opisuja ja jako 256 bitowa :? Czy to sklepy tak sciemniaja czy moze ja sie myle i istotnie ta grafa ma 256 bitowe pamiatki

 

Prosba do ludzi z Wrocławia i okolic czy znacie jakis dobry sklep gdzie rzeczywiscie mozna dostac Radka 9800 SE 128MB 256 bit obojetnie jakiej firmy. To dla mnie bardzo wazne; nie chce wydac pieniedzy w bloto ,a dlugo sie zastanawialem czy kupic RADKA 9600 PRO i go zmodowac do XT czy 9800SE z 256 bitowymi pamiatkami i wkoncu wbyralem 9800 SE.

 

Z gory dziekuje za kazda pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec czy ta karta ma pamieci 128 bitowe czy 256 bitowe

 

http://www.popland.pl/nav/prod.php?action=..._prod&pid=70595

 

Bo ulozenie pamieci po lini prostej wskazuje ze to 128 bitowa ,a w tym i kilku innych sklepach we Wroclawiu opisuja ja jako 256 bitowa :? Czy to sklepy tak sciemniaja czy moze ja sie myle i istotnie ta grafa ma 256 bitowe pamiatki

 

Prosba do ludzi z Wrocławia i okolic czy znacie jakis dobry sklep gdzie rzeczywiscie mozna dostac Radka 9800 SE 128MB 256 bit obojetnie jakiej firmy. To dla mnie bardzo wazne; nie chce wydac pieniedzy w bloto ,a dlugo sie zastanawialem czy kupic RADKA 9600 PRO i go zmodowac do XT czy 9800SE z 256 bitowymi pamiatkami i wkoncu wbyralem 9800 SE.

 

Z gory dziekuje za kazda pomoc :)

128bit, sklepy albo sciemniaja albo to buraki co nie wiedza co sprzedaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...