Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

o to urzadzenie do wydmuchiwania cieplego powietrza z kompa pytalem nie tylko z mysla o podkrecaniu , ale tez w zwiazku z tym co Radek robi z wnetrzem mojego kompa...do momentu zakupu grafiki , gdy smazylem procesor primem to temperatura procesora to bylo 50 stopni max...teraz juz zaczyna mi przekraczac (fakt ze o 1 ..2 stopnie , ale zawsze) i wentylator na procku..jest z automatycznaregulacja obrotow i wczesniej maksymalne obroty jakie wyciagal to bylo okolo 3000 / min i to przy maksymalnym obciazeniu procesora a teraz caly czas mam 3200-3500 rpm..korci mnie zeby zakupic to urzadzonko juz nie z mysla o podkrecaniu ale wlasnie jako chlodziarke do obudowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do fachowcow posiadam 9800SE 256bit od Sapphira na laminacie czarnym i mam proca R360

NA KARCIE !!! karta chodzi super nam odblokowane 8 potokow softmodami ale jak BYM CHCIAL NA STALE ZMIENIC ...to czy opis lutowania opisany na samym początku tego tematu dotyczy tez R360 ?

CHODZI MI O TEN MALY REZYSTOREK CZY MOZE ZOSTAC TAM GDZIE JEST A WYSTARCZY POŁACZYĆ NIZEJ I PO SPRAWIE?

 

NARA CZEKAM NA ODP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak uruchamiam 3d marka 03 to mi pokazuje system error-- jak to obejsc / instalowalem na niego nawet direct x 9.0 c i nic nie pomoglo

 

jakie drivery sa najleprze do gier dla ati radeona 9800se --najnowsze i skąd je <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> -- bo mnie już trafia najzupełniej ta karta -- mam wgrane catalysty i to samo sie dzieje jak na omegach gry raz chca raz nie chcą się odpalać a 3d mark totalnie swiruje pawiana a przecież chodził jak miałem omegi -- dla ''specoow'' dodam , że usunolem wszystko z dysku c totalnie wszystko reczniepod dosem co dotyczylo ati i omeg i pod winem usunolem [pozostalosci nfr-em ] // na to dalem catalysty 4.10 i nic i jest jak wyżej LIPA

 

POMOCY

 

dzięki za punkciki -- co jak uzbieram 100 to awansuje na wyższy level ?? -- wolala bym nowego radka jak można wybierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze w podpisie u ciebie co innego

 

RADEON 9800 SE SAPPHIRE 128MB / 256BIT / BLACK-EDITION / CORE 294 -MEM290 / = DRIVERS -- OMEGA 2.5.76

 

wiec sie nie rzucaj ...

a mam podobnego radka ALE FABRYCZNIE MIALEM USTAWIONE INNE WARTOSCI DLA CPU 340 A DLA RAMU 620

A U CIEBIE WIDZE INNE..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA SIĘ INNACZEJ :) bo te ........cos ta mwin media  encoder nic nie pomoglo

Już kiedyś z tym próbowałeś... najprawdopodobniej masz syf w systemie, bo ja też miałem ten problem i właśnie te kodeki (cokolwiek to jest) - pomogły

FORMAT C: najlepszy na wszystko 8)

 

NO I zaryzykowalem poszla lutownica w ruch zlutowalem pina jak na fotce na 1 stronce i mam pro HEHEHHE

Jakieś dodatkowe spostrzeżenia, oprócz wersji PRO?

 

 

Przeglądałem sobie zagraniczne fora, i prawde mówiąc nieznalazłem zbyt wiele o hardmodzie. Przeważnie dominuje metoda z łączeniem mostków, pewnie dlatego iż dużo łatwiej ją wykonać niż kombiując z rezystorem. Nie spotkałem się aby karta padła po wykonaniu tego moda, w przeciwiństwie do jednej wpadki z małym rezystorkiem :wink: Przemknęła mi gdzieś informacja o tym rezystorku, ponoć ma 5k Ohm 8O ale głową nie ręczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem NFS:U2, ustawilem wszystko na full, pogralem jakies 20 min i co? :) I karty nie szlo dotknac tak sie skurczybyk nagrzal 8) Jajka by mozna na nim smazyc :)

Zero artefaktow, wszystko czysciutko ale w atitool oczywiscie pokazuje mi artefakty :?

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO I zaryzykowalem poszla lutownica w ruch zlutowalem pina jak na fotce na 1 stronce i mam pro HEHEHHE

Witam kolejnego posiadacza PRO!!! :D A zmodyfikowałeś sobie bios?? Bo se ma takty 380@600 a pro 380@680 oraz inne device id (PRO ma 4E48 a SE ma 4148)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help me!! nigdzie nie mogę znaleźć jak wyciągnąć temperature z rdzenia grafy. W Ati tool nic mi nie pokazuje i w Advanced 3D też nie. Może mam zły bios?? Gdzieś to już podobno było ale nie mogę znalźć. Podajcie chociaż linka. THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...