Skocz do zawartości
miromat

Jaki laptok za 5000 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dostałem bojowe zadanie kupienia komputera przenośnego dla mojego teścia ( 74 lata), za nieprzekraczalną sumę 5 tyś. Ma mieć nagrywarkę RW, odtwarzacz DVD,wyjście TV out, legalny software.Moje główne pytanie.

Jakich producentów mam się wystrzegać, a jakich poszukiwać?(chodzi mi o serwis, awaryjność gwarancję). Komputer będzie używany do internetu, filmów i prostszych gier (nie te lata do Call of duty).Czy pewniej kupować u "dużych" (Vobis,Optimus), czy też w małych sklepach sprowadzających zamówiony sprzęt z hurtowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc moi rodzice mają obecnie dwa tata Toschibe satelite a mama mediona z media-marktu pentium 4 2.4 ghz 512 ramu 40gb 7200 nagrywarka DVD karta jakaś zintegrowana ale NFS undergraund śmigał aż miło i cena 4999 ale można negocjować - do tego ma rodzicielka dostała torbe myszke i 25 cd i 10 DVD i 1 DVD-RW ja więc polecam mediona ! acha i polecam serwis - ciągłym wkładaniem kart pcmcia coś zrobiłem w porcie pcmcia w laptopie - 4 dni w serwisie i po sprawie toschiba z awarią dysku 4 tygodnie w serwisie leżała a medion 4 dni co do oprogramowania to win xp home edition works 7.0 pinacle instant studio nero unlead video creator itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info o medionie.A co do teścia to razem z laptokiem zakłada neostradę,co by niektórym posłom( z naszego pożal się Boże sejmu) posyłać siarczyste joby. I ja mam go tego wszystkiego naumieć,bo on jest noga w tych sprawach.(ale ma serce do nauki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...