Skocz do zawartości
badam

skad wziąść maly wentylator na grafe

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdzielę...koleś z Wrocławia i nie może znaleźć małego wentyla...rozumiem jakbyś mieszkał w jakiejś wioseczce albo małym miasteczku...

koło dworca głównego są 2 elektroniczne gdzie są takie wentylki... a niby czemu nie pasuje Ci 80 mm?? to napewno lepsze rozwiązanie niż taki mało wydajny, hałasujący pierdzielnik... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra poszukam w elektronicznych a 80 jest za duza

za duża do czego?? nie zmieści Ci się do obudowy 8O :lol: :?:

będzie dodatkowo dmuchać na pamięci...wydajniej,ciszej - same zalety...więc nie wiem o co Ci chodzi?? ale rób jak chcesz... pakuj się w małe, niewydajne,hałaśliwe pierdzielniki jak masz na to ochotę... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mi pasuje mocowaniami a wentylatorw mam wystarczjaco duzo

 

chyba mam 9 fanow

to czemu nie zamontujesz jakiegoś na grafie?? problemu z zamontowaniem takiego większego wentyla nie widzę...wystarczy trochę pomysłowości a to też niekoniecznie bo wiele osób już tak robiło i wystarczy tylko poszukać i zrobić tak samo... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamontuj 80 mm i puść go na  5v 8) będzie ciszej i wydajniej niż na takim małym...

hmm zawsze mnie to interesowało =] jak mogę zmieniać napięcie w fanach ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...