Skocz do zawartości
Pleem

Kingston CL3 i nForce2

Rekomendowane odpowiedzi

RBK_20 - brawo!!!Jestes jedyną chyba osobą tu na forum która pogoniła te elixiry na takich timingach!!!!Jakos w to nie wierze

To niedowairku patrz http://www.las123.republika.pl

hmm czy wy tez tam widzicie jakas kratke na caly ekran i cyferki jak by to był m izerny fotomotaz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBK_20 - brawo!!!Jestes jedyną chyba osobą tu na forum która pogoniła te elixiry na takich timingach!!!!Jakos w to nie wierze

To niedowairku patrz http://www.las123.republika.pl

hmm czy wy tez tam widzicie jakas kratke na caly ekran i cyferki jak by to był m izerny fotomotaz ?

Teraz to mnie koles rozwaliłeś :lol: !!! fotomontaż nono :lol:

 

Poprostu zminiałem z bmp na jpg w paint-cie i jakoś tak wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze ktos ma lub sprawdzal Kingstony na tych kosciach SAMSUNG 425

K4H560838F-TCCC

Chodzi mi glownie o OC. Gdyby nie ostatnia literka to byly by odjechane memorki(patrz Corsair) , ale kto wie moze sie myle i sa spoczko.

 

Update:

Sam udzielam sobie odpowiedzi :D . Wlasnie zakonczylem testy tych memorek. 240MHz cas3 3-3-8 2,9v czyli calkiem niezle. Przy 250 juz sa problemy. Napieciami wiekszymi nie testowalem. Przy 200MHz dzialaly spoczko na cas2,5 3-3-7 2,9v. Dodam ze te Kingstony to 512mega PC400 i domyslene czasy dla PC400 to cas3 3-3-8 i 2,6v. Kolega bedzie smigal na nich na KT333 i fsb166 i tu jest calkiem niezle bo cas2 2-2-5 2,6v. Pamieci kosztowaly 290 netto :) Aha wszystko w single chanell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kingstonay na infineonie ida stabilnie na 180 2 2 2 6 dual

max 241 3 3 3 11 dual 2,9v niestety tylko screna walnac i sie wywalaja. Pytanko kiedy nforce2 nie chodzil na CL3? To ze slabsze pamieci nie szly to prawda, ale zeby cl3 nie chodzilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te Kingstony 400mhz x 2(dual) i tak:

FSB 166 - cl2.0;

FSB 200 - cl 2,5;

FSB 210 - cl2,5.

 

Z o/c jest tak sobie bo na FSB 220 system chodzi niestabilnie, zarówno na cl2,5 jak i 3 i na napięciu 2,9. Na 3v system juz się nie bootuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy kazdym tescie zapuszczalem Super Pi 1M (czas) , wiec mysle ze te 240 to niezly wynik jak na taki lowend. Pomeczyl bym je jeszcze 3,3v ale kolega siedzial obok wiec musialem odpuscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...