Skocz do zawartości
Brunek

zestaw komputerowy - proszę o porady i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Pleem idź do działu o zasilaczach tam na pewno Ci pomogą. Nie róbmy jednego wielkiego bałaganu w tym temacie.

Brunek bierz Caviar'a 80GB SATA. Z tymi SpinPoint'ami jest różnie. Tego Seagate'a bym nie brał. Miałem do czynienia z dyskami tej firmy i nie są najwyższych lotów. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jestem tu pierwszy raz i mam kilka pytan na poczatek moj zestaw to :

 

Athlon 2600XP+ (1913Mhz) BOX

MSI K7N2 Delta-l (MS-6570) nForce2

Kingston 512 MB DDR PC400

Pixelview GeForce FX 5700 128 MB 425/500 Mhz Rdzen/pamiec

WD 120 GB 7200 8Mb Cache

 

w tej konfiguracji w 3dmark03 zrobil : 2945 1 pytanie: czy to troche nie malo ??

 

2 pytanie: po zainstalowaniu programu AIDA32 w zakladce o pamieciach odczytuje ze sa to pamieci firmy INFINEON a nie KINGSTON czy tak ma byc ?? nie znam sie wiec pytam i jest napisane jeszcze "szybkosc pamieci:

PC3200 (200Mhz)" a nie powinno byc 400 Mhz ??

 

Z gory dziekuje za wszystkie wyczerpujace odpowiedzi jezeli czegos brakuje w tym opisie prosze o danie znac a odrazu uzupelnie jeszcze raz dzieki Czekam.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o ciszę, stabilną pracę i bezawaryjność - dlatego mój pierwszy wybór padł na Barkę.

No to te dwa dyski takie właśnie są. :)

Witam panowie jestem tu pierwszy raz i mam kilka pytan na poczatek moj zestaw to :

 

Athlon 2600XP+ (1913Mhz) BOX

MSI K7N2 Delta-l (MS-6570) nForce2

Kingston 512 MB DDR PC400

Pixelview GeForce FX 5700 128 MB 425/500 Mhz Rdzen/pamiec

WD 120 GB 7200 8Mb Cache

 

w tej konfiguracji w 3dmark03 zrobil : 2945 1 pytanie: czy to troche nie malo ??

 

2 pytanie: po zainstalowaniu programu AIDA32 w zakladce o pamieciach odczytuje ze sa to pamieci firmy INFINEON a nie KINGSTON czy tak ma byc ?? nie znam sie wiec pytam i jest napisane jeszcze "szybkosc pamieci:

PC3200 (200Mhz)" a nie powinno byc 400 Mhz ??

 

Z gory dziekuje za wszystkie wyczerpujace odpowiedzi jezeli czegos brakuje w tym opisie prosze o danie znac a odrazu uzupelnie jeszcze raz dzieki Czekam.!

1. No raczej nie mało.

2. AIDA32 wskazuje tak dlatego że te Kingston'y są zrobione na kościach Infineon'a.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Dziekuje tylko "jest napisane jeszcze "szybkosc pamieci:  

PC3200 (200Mhz)" a nie powinno byc 400 Mhz ??"

A tak z ciekaowsci mozesz mi powiedziec ile, Ci wyszedl test zapis i odczyt z pamieci?

 

A Wiec Zapis : 837 Mb/sek.

Odczyt : 2089 Mb/sek.

jak to sie plasuje na tle waszych wynikow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Dziekuje tylko "jest napisane jeszcze "szybkosc pamieci:  

PC3200 (200Mhz)" a nie powinno byc 400 Mhz ??"

A tak z ciekaowsci mozesz mi powiedziec ile, Ci wyszedl test zapis i odczyt z pamieci?

 

A Wiec Zapis : 837 Mb/sek.

Odczyt : 2089 Mb/sek.

jak to sie plasuje na tle waszych wynikow ??

U mnie tak:

 

Odczyt: 2294 MB/sek

Zapis: 899 MB/sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...