Skocz do zawartości
feluś

ma ktoś papsta w modecomie 350gtf

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko straszny ze mnie chlor i tak przepiłem nówke taganika nie miałem floty żeby oddać kumplowi dałem mu tagana. Znowu jestem skazany na tego qpa trupa modecoma wyjca debilca więc ma ktoś w tym papsta i jak mu działa i nie przegrzewa się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej PAPST'ów nie montuje się fabrycznie w takich zasilkach... no chyba, że są jakieś takie, których jeszcze nie poznałem 8)

 

Propos w/w wentylów to mogę powiedzieć że 8412xxx są mistrzowskie... sam posiadam takowych 4 i jeszcze jedną 92-kę, która chłodzi proca zamiast ZALMAN z kompletu 6000Cu.

 

Może więc lepiej wrzucić ten wiatraczek na procka zamiast do zasiłki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak już wcześniej napisałem - szkoda pakować tak dobry wentyl do zasilacza... no chyba że posaiadasz WC albo ten wiatrak jest stary i głośny lub nie możesz zamienić go z wentylkiem od proca.

 

Dla pewności napisz jeszcze co to za model 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już mam zrobiłem papst moda i jest fantastycznie. Zasiłki wogóle nie słyszę zero nawet z bliskiej bardzo odległości jak na razie gorąco poleca. Co prawda niepokoi mnie troche że jak przyłożę ręke z tyłu to prawie nic nie wieje ale temp w budzie identyczna jak bez papsta ogólnie w 10 min po spapstowaniu jest wypaśnie. Tylko teraz wentyl z graficznej słysze i muszę coś z tym zrobić.nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...