Skocz do zawartości
Maciejevsky

CZY Z TYCH CZĘŚCI UZYSKAM PRAWDZIWEGO DEMONA SZYBKOŚCI???

Rekomendowane odpowiedzi

****płyta główna ----> Abit NF-7 S

****proc ----> AMD Athlon 2500+ Barton Mobile

****RAM ----> TwinMOS DDR 512MB/400 PC3200

****grafa ---->FIC ATI Radeon 9600 128DDR 128bit TV/DVI

 

 

Chodzi mi o to żeby procka i tą cała reszte można było podręciś po prostu na maxa :D I chciałbym się dowiedzieć ile by ten Athlonik wyciągnął! A może macie jakieś inne propozycje co do proca czy płyty głównej :?: Ale miło widziane było by żeby te części były w podobnej granicy cenowej co te wyżej wymienion. Chętnie poczytam wasze propozycje i z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. Mam nadzieję że mi pomożecie!!! nara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK!

Tylko tak jak powyżej mogę doczepić się tylko do grafiki... Demonem Szybkośći to on nie jest.... Może demonikiem.... :wink:

Jak masz kase do dołóź do modowalnego 9800se i zrób PRO......

Jak nie masz aż tak dużo to 9700..... Używaną ofkorz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abit nf7-sL i jezeli nie planujesz w najblizszym czasie upgread'u to walnij sobie 2 kosci po 256.

 

XP-M z zamknietymi oczami pojdzie na 2.5GHz :D

karta moze nie demon ale dobra jest, no czyba ze masz 13 lat i ze łzami w oczach czekasz na doom'a3 albo HL2 wtedy lepiej szarpnij sie na cos lepszego.

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to dzisiejsze TwinMosy to kible mialem 4 kosci po 512ram 400mhz i zledwoscia szłyn na 400 a w dualu na 400mhz zadna nie szla i reszta z forum to potwierdzi . jak chcesz krecic to Hynixy i najlepiej 512ram albo Kingstony cl.3 tez dobre puzniej dokupisz drugo kosc ,CO do płyty proponuje Abita SL jest tanszy o ok 40-60zl i ma wszystko to samo oprucz przejsciuwki z ATA na SATA co jest zbedne :-) i płyta kosztuje 395zł :-) ,co do procka to pierwsza klasa :-) co do karty zastanowil bym sie na Gigabyte 9600pro 128mb,128bit za 485zł nowki :-)jest bdb .i pamietaj ze w takim sprzecie wazny jest zasilacz ok 350w dobrej marki .Modecom lub Chieftec :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...