Skocz do zawartości
neksus

A co sadzicie o takich głosniczkach opłaca sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

tam siedza glosniki STX... hmm.. jedno co moge powiedziec: BLeeeeeee!! Uciekaj od tego!

No chyba, ze to ma byc do techno-rabanki to wtedy moze zagra...

A co do ceny... Nie wiem czy dobrze pamietam, ale ten tweeter kosztuje w detalu kolo 20 pln... To wystarczy za caly komentarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to klon kbrx czy innej audiomegi chociaz wlasciciel wypowiadal sie ze te glosniki STX`a sa przez nich modyfikowane. Tymniemniej bez odsluchu bym nie ryzykowal ale za 300PLN za pudlo + 3 glosniki to mysle ze nic specjalnego tam nie wpakowali,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe po pierwsze z tego co widze to poszly za 610 pln! Po drugie chodzby nie wiem jak zmodyfikowali te glosniki to dalej bedzie ekstremalny low-end ;)

I bardzo ciekawe jest to co napisali w opisie aukcji "Bass-reflex wraz z obudową tworzy linię transmisyjną" hihihi a to ciekawa konstrukcje ukulali : kombinacje bass-reflexu i linii transmisyjnej ;)

Oczywiscie moc tez jak najbardziej powaznie podana... Ciekawe jakby cienko piskaly jakby dostaly w d*pe te 160W z porzadnej koncowki mocy.

No i pasmo przenoszenia od 38Hz tylko nie podane z jakim nachyleniem, ale stawiam kolo -15db :D

Wybacz ale jak producent robi sobie takie jaja z klientow to ja podziekuje :?

Normalnie jak bede mial chwile czasu po powrocie to z czystej ciekawosci przebadam te glosniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe po pierwsze z tego co widze to poszly za 610 pln! Po drugie chodzby nie wiem jak zmodyfikowali te glosniki to dalej bedzie ekstremalny low-end ;)

I bardzo ciekawe jest to co napisali w opisie aukcji "Bass-reflex wraz z obudową tworzy linię transmisyjną" hihihi a to ciekawa konstrukcje ukulali : kombinacje bass-reflexu i linii transmisyjnej ;)

Oczywiscie moc tez jak najbardziej powaznie podana... Ciekawe jakby cienko piskaly jakby dostaly w d*pe te 160W z porzadnej koncowki mocy.

No i pasmo przenoszenia od 38Hz tylko nie podane z jakim nachyleniem, ale stawiam kolo -15db :D

Wybacz ale jak producent robi sobie takie jaja z klientow to ja podziekuje :?

Normalnie jak bede mial chwile czasu po powrocie to z czystej ciekawosci przebadam te glosniki...

"po pierwsze" to czytaj uwaznie, cene 300PLN przyjalem za jedna kolumne a nie za komplet i o ilosci glosnikow w jednej kolumnie sie wypowiedzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...