Skocz do zawartości
Rafit

HIS ATI RADEON 9800 PRO (niskie wyniki & dziwne objawy)

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje wyniki:

 

3D Mark 2001 - 8638 ?!?!

3D Mark 2003 - 5192

 

Wg mnie wynik bynajmniej z 3D marka 2001 jest conajmniej dziwny jak na RADEONA 9800 tym bardziej, że na RADEONIE 9100 64MB DDR otrzymałem wyniki 7299? Jak to możliwe, że jest taka mała różnica w wynikach.

 

Sterowniki CAT 4.5

Windows XP

 

Od założenia RADKA 9800 zaczęły pojawiać mi się dziwne objawy, poniżej konfiguracja kompa i objawy.

 

Cel 1.7@2.1 (od założenia 9800 cel musi chodzić na 1,7, ponieważ przy wyższym taktowaniu komputer się resetuje).

Płyta: ASUS P4S533

RAM: 1024GB DDR (musiałem wyjąć 2x256DDR, ponieważ z tym dużo wolniej zaczął chodzić - obecnie 1x512DDR)

Grafika: HIS ATI RADEON 9800 PRO 128DDR 8 potoków (nie podkręcana)

PSU: 400W

 

Co o tym myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celek 1,7 to kupa jakich malo, zre to pradu od cholery i jak masz do tego jeszcze radka 9800 pro 1024 mega to zasilka musi byc mocna, firmowa od chiefa 360 w gore bo inaczej bedzie kupa, poza tym wyniki sa prawidlowe, celek 1,7ghz to mniej wiecej duron 1,3 ghz tak wiec wynik w 3d marku 2001 sie nie zmieni doputy dopuki nie skombinujesz lepszego procka, 3dmark 2003 nie jest juz tak bardzo zalezny od proca i wysokiego fsb dlatego wynik masz w tej wersji nie taki najgorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Tyle ze najpierw zmien zasiłke, na jakąś porządną, a potem ew wymien proca, bo ten cel to rzeczywiscie g....

gdzieś słyszałem, że po podkręceniu go o 100% do zegarów kolo 2,5-3 ghz nadal jest wolniejszy w grach(i benchach jak 2k1) od athlona xp 2000+ 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy TAGAN 380W wystarczy?

 

Dodam, że komputer posiada 1x katody, 1x świecący wiatrak (chce dokupić jeszcze jedną katodę i 2 wiatraki).

 

Jaką płyte i procka byście kupili gdybyście mieli zmieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wzial Bartona 2500+ i Epoxa 8RDA+,

Jaką maksymalną wtrzymałość ma ta płyta?

Do ilu Mhz można podkręcić na niej procka.

 

Moja obecna płyta znosi max 2.2 Ghz, więc to jest wg mnie dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

zasilacz zmien . a najlepiej plyte glowna i procesor przy okazji , bo do tego celerona to ten 9800pro za bardzo sie nie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wzial Bartona 2500+ i Epoxa 8RDA+,

Jaką maksymalną wtrzymałość ma ta płyta?

Do ilu Mhz można podkręcić na niej procka.

 

Moja obecna płyta znosi max 2.2 Ghz, więc to jest wg mnie dno.

ten tagan 380 spokojnie styknie a o tej mobo i jej mozliwosciach jest du.pn.y topic na forum !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...