Skocz do zawartości
OhMyGod

Czym wycinac dziury w budzie?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja serio odpowiadam! A jak myslales ze to sie robi?? Dokladnie tak jak napisal ClareS

Eeee... a skad ja wezme "wycinarke" ? :) Czymkolwiek to to jest :) Dziury wiertakrka moge wywiercic... ale wycinarki nie mam;-( Jakis inny pomysl lub info co to za ustrojstwo ta wycinarka ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie iwesz co to wycinarka ? :lol: www.google.pl

Aaaa... takie cacko... ale to drozsze niz kupienie juz wycietej obudowy! :(

Hmmm to co ty chcesz to wygryżć? Przecież logiczne, że jakieś przyrządy do tego musisz mieć. Tym bardziej, że chcesz małe otwóry (domyślam sie, wkocu na wentyle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio robilem dziure z tylu obudowy na wentylator

najpierw narysowalem sobie kolko, nastepnie gdzie maja byc otworzy do przykrecenie

i zaczalem nawiercac wiertlem trojka naokolo ksztalt kolka, jak juz mi to kolko wypadlo

i zrobilo sie nierowne kolko to nalozylem kamien na wiertarke i tym zaczalem jechac

musze przyznac ze calkiem sprawnie mi to poszlo, kamien i wiertarka to dobra rzecz

of coz kamien to taki do szlifowania a nie z podworka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie nawet okragle otwory robie szlifierka katowa (tudziez gumowka jak kto woli) Jezeli ktos owej nie posiada lub po prostu nie umie/nie ma ochoty jej uzywac to popularnym sposobem jest wiertarka+pilnik. Rysujemy sobie koleczko pozniej nawieracamy otworek przy otworku dookola pozniej wylaumjemy to co sie da a potem to juz pilnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilem ser szwajcarski :) Tzn z racji braku wycinarki zrobilem poprostu sito pelne dziur i nawet niezly jest przeplyw powietrza :) Uzylem wiertel 9 , 4, 3 i 2 i nawet sensownie wyglada (wzor to jakies kolka). Do tego dalem gril (ale taki sensowny za malej ilosci drutow) bo wywiercone kolka wiertlem nie sa w 100% okragle i w ten sposob przymarkowalem wyglad (konkretnie komin) . Pelna zajawka i jest luz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...