Skocz do zawartości
CrazyJohn

ModeCom ATX-350GTF 350WPFC noise killer - DO UZYTKOWNIKOW !!

Rekomendowane odpowiedzi

heya :)

 

ja mam sprawe / pytanie do uzytkownikow ModeCom ATX-350GTF 350WPFC noise killer...

nabylem takie cos i tak 1szy egzeplarz jaki mialem terekotal strasznie, podlaczylem bez obciazenia, stal obok kompa i od czasu do czasu terkotal, oddalem do sklepu

dali mi drugi....

niby bylo ok, ale teraz znowu od czasu do czasu zaczyna terkotac, ciszej i troche inaczej... bude mam caly czas otwarta, siedze w windowsie, prawie idle :)

moje pytanie jest takie, czy ja juz jestem przewrazliwiony i on wlacza 2 bieg i wtedy taki ejst odglos? chyba nie, bo to nie powinno byc turkotanie a szum, co?

 

jakie wy macie doswiadczenia z tym zasilaczem, bo mi sie przestaje podobac :(

 

a czy ktos wie moze jak to jest z gwarancja? 1szego wymienili mi tego samego dnia, ale tego juz mam od miesiaca, czy oni musza mi go wymienic? czy musza od reki? jak to w ogole jest? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze ostatnio trochę poplułem na forum o tej zasiłce mi wyło tobie terkoczeupiłem papsta za 60 dych i jest bezgłośny zupełnie nic nie słyszę. Zmień sobie wentyl to zobaczysz jak fajnie może pracować zamiast papsta za 60 dych polecam ew. glacialtech silentblade za 35 zeta.różnica na pewno będzie ogromna jak wyjełem ten wentyl z zasiłki i trzymając w reku puściłem na 12v to hałasował jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ona jest na gwarancji, nie chce robic modow, w koncu jest prawie nowa, powina dzialac ladnie... :/

 

wiem, co to za wentyle, mam 3 w budzie :) zobacz na podpis :) i kosztuja 30 zl hehe :) no ale j/w nie chce robic modow... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie rób ja mam sklep z 50 m od domu nazwy nie podam gdzie kupuje od lat ze wszystkimi na czesc siema jak mi 1 zaczal wyć dali mi nowy pozniej wymieniłem na 3 i wszystkie 3 były głosne twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie rób ja mam sklep z 50 m od domu nazwy nie podam gdzie kupuje od lat ze wszystkimi na czesc siema jak mi 1 zaczal wyć dali mi nowy pozniej wymieniłem na 3 i wszystkie 3 były głosne twoja sprawa

teraz mnie rozbawiles :lol: wez sie nie zachowuj jak 5 letnie dziecko, co to sie obraza... daj spokoj, dziekuje za rade, nie skorzystam. do widzenia

 

aha zapomnialem wsadziles cooler za 60 zl do zasilki za 130 :?: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...