Skocz do zawartości
pci

AGP 8X i 4X a napięcia na grafie??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poa zmianie AGP z 4x na 8x zmieniaią sie jakoś właściwosci zailania karty Graf. ( gdzieś czytałem ze tak)?. Stwierdziłem ruwnież że jak zmienie na AGO 8x to elemanty zasilania na na grafie się bardziej grzeią. I gdy ustawie AGP 8x czasem mi obraz gaśnie ( brak sygnału z grafy ) komp chodzi dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ta sama płyta i ta sama rewizja czasami na agpx8 robi się czarno komp dalej działa i restart jest potrzebny mam radka 9800 se 128 bit@8potoków no i działo się to u mnie na fsb 175 i 180 na innych nie sprawdzałem może to przez wysokie fsb choć dziwne by to było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moge grac np z 1h i jest ok, a czasem wyłonczy się, a moge tylko w win siedzec i sie wyłonczy po 30 min, wiec grafa się nie przegrzewa. A jaki masz bios feluś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poa zmianie AGP z 4x na 8x zmieniaią sie jakoś właściwosci zailania karty Graf. ( gdzieś czytałem ze tak)?. Stwierdziłem ruwnież że jak zmienie na AGO 8x to elemanty zasilania na na grafie się bardziej grzeią. I gdy ustawie AGP 8x czasem mi obraz gaśnie ( brak sygnału z grafy ) komp chodzi dalej.

Próbowałeś wgrać stery do chipsetu ale przed wgraniem sterów do grafiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...