Skocz do zawartości
Darth

Udostępnianie łącza

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, czytałem poprzednie topici ale nie moge znaleść jednak rozwiązania problemu.

Jest taka sprawa planuje sobie udosępnić połączenie poprzez karty sieciowe bez żadnych HUBów i switchów, więc składam sobie serwer ten na niebiesko w podpisie, i chciałbym wpiąc do niego trzy sieciówki i pokoleji udostępnic net 2 pozaostałym kompom. Lecz narazie próbóje zrobić na 2 kompach to samo.

 

Sprawa ma się tak póki jeszcze nie mam serwa robie coś takiego, mam w jednym kompie 2 sieciówki do jedne podłączona sieć osiedlowa, a do drugiej drugi komp, kompy są dobrze podłaczone oba moje się widzą ;) Ale na drugim nie ma internetu. Na pierwszym Udostępniłem połaczenie na tej pierwszej sieciówce, ale nadal nie działa. I nie wiem czy to jakieś zabezpieczenie czy co. Mógłby mi ktoś pomóć? System Windows XP na obu kompach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na drugim kompie wpisales poprawne dane, tj brame (ip komputera ktory udostepnia net) i adsresy ip serwerow DNS (mozna tez podac adres komputera udostepniajacego polaczenie, wowczas adresy serwerow DNS powinny zostac pobrane automatycznie)? Mozesz miec jeszcze firewalla, ktory wycina dostep z drugiego kompa, ale jesli lan dziala to ten problem chyba odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linux nie problem, jeśli mi pomożesz bo za niedługo będe instalował tego serwa a na nim debiana, to bym był bardzo wdzięczny jakbyśmi pomógł.

KrzychuG wszytko dobrze wpisane...

A to może jakieś GG czy coś to się jakoś skontaktujemy.. bo przez forum to będzie tylko dłużej... OK? bartmarian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...