Skocz do zawartości
Reksio

Reset routera

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szybką radę jak zresetować router planeta tym guziczkiem z tyłu :oops: wiem ze to lamerskie pytanie sorki.

 

Napiszę możę dlaczego chcę go resetować.

 

Wszystko działało ściągałem sobie pliki z netu. Znajomy koponą zasilacz a ten wyskoczył z gniazdka. Po wsadzeniu juz nie było netu, nie można się do niego dostać z przeglądarki, dhcp nie przypisuje adresów, adsl się już nie świeci itd. Mam nadzieje że to nie jest awaria sprzętu. Na oko ten zasilacz jest ok.

 

Bardzo proszę o szybką radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel jest ok bo na tym samym miałem podpięty ten router pod switcha, teraz mam bezpośrednio do kompa i dlaej nic. Mam nadzieje że nie bede musiał go oddać do serwisu bo wścieklizny dostane. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planet ade-3100

Wydaje mi sie ze po porstu sie posypal.

Wczoraj dzialala jeszcze sieciowka, a dzisiaj jak go przynioslem do pracy to juz nie bylo sieci (kabel sieciowy odlaczony). Po przelaczeniu na speedtouch komp odzyskal siec i wlaczyl sie necik.

 

Z tego co wyczytalem to router resetuje sie wciskajac ten guzik z tylu i trzymajac 5 sek. Tylko nie wiem czy przy podlaczonym do zasilania czy tak jak kompa trzeba odpiac od pradu.

 

Probowalem i tak i tak i nic :(

Dzisiaj ide do sklepu gdzie to kupilem moze oni cos wymysla.

Jak nie to na gwaracje, tylkok ze znowu bedzie trzeba czekac ze 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...