Skocz do zawartości
Racoclan

Problem z ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dosc dziwny problem, chodzi oto ze kupilem zobie ramy 512 elixir 400. W kompie mialem 256 jakiejs firmy goodram tez 400 i jak dolozylem ta 512 to komp sie eleganco odpala robi test ramu wykrywa 768 czyli jak narazie wszystko wporzadku, ale odpalam winde xp pro i staje cos tam mieli mieli i nic z trybu awaryjnego nie odpale nic sie nie da zrobic, poniewaz mam drugi system linuxa to sprobowalem na nim odpalic i poszedl bez problemu ale tylko raz bo pozniej zaczolem przekładac ramy w rozne konfiguracje i juz lipa na calego zaden system sie nie odpala. Najciekawsze jest to ze jak wyciagne ta kosc 512 to komp chodzi normalnie systemy sie odpalaja bez problemu........ i nie wiem co robic czy zrobic format czy poprostu sie pamieci gryza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elixiry maja dziwną przypadłość złej współpracy z pewnymi płytami, być może padło na asusa. Kombinuj z bankami wsadzaj samą kość 512 w różne miejsca a potem dokładaj 256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze masz racje ale mi przynajmniej wydaje sie ze jak by bylo cos nie tak z koscmi to bios powinien ich nie wykrywac a wykrywa, jest tylko problem z systemem, zdecydowalem sie przeinstalowac system i heh byly problemy przy samej instalacji jak mialem wlozone te ramy poprostu wywalalo bledy i sie wieszal.wyciagnolem kosc spakowalem ja i jutro ide wymienic na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrące coś :)

chciałem kupic AsusaKT600 ale looknełem na stronke a tam specyfikacja z którym pamieciami najlepiej chodzi Asus :) no i sobie kupiem MSI.Kiedys wywawało mi się to śmieszne , od ponad roku pracuje i składam ludziom te kompy i zauważyłem obniżoną wydajnośc na niektórych noname kosciach z płytami Asus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś wtrące :wink: ,po co zakładać topic.

Moje Kingstony 2x KVR400X64C3/256 pięknie chodziły w dualu,i nieźle się kręciły.

Nadmiar kasy i decyzja o następnym 2x 256.

Praktycznie te same, tyle że małe x na końcu serii.

I co ?

Klapa.

Na moim IC7g Xp nie wstaje.

Kości na 100% sprawne,osobno chodzą i kręcą razem nie

Teraz czekam na 2x 512.

A miało być tak pięknie :cry: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...