Skocz do zawartości
symbiont

MSI KT6 Delta SR rev. 2.0 - nie daje znaku zycia

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie wszystko wskazuje na to ze wlasnie plyta pt. MSI KT6 Delta SR mi padla bo:

 

1. Nie raczy zaladowac nawet biosa, prad jednak dostarcza do wiatrakow itd. jdnak obawiam sie ze pomija procka bo radiator jest zimny nawet po kilku min. "dzialania".

 

2. Jezeli wyciagne karte graf. nie sygnalizuje najmniejszym pipsem tego co z reguly powinna zrobic.

 

3. Procek nie jest nadpalony nie ma ukruszonego rdzenia i w ogole wyglada ok. bo sprawdzalem.

 

4. Clear Cmos nie pomaga.

 

No i wreszcze pyt. czy na 100% wina leży po str. mobo jak tak jutro ja oddaje prosze o sugestie ew. porady.

 

PS. do tej pory nie bylo z plyta najmniejszych problemow poprostu chcialem właczyc kompa... a tu nic...

 

pozdrawiam

 

oki poczekalem chwilke ale widocznie wszyscy śpią wiec ja tez pojde sie kimnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbychu - dzieki (a reszta dalej jeszcze spi) sproboje z tym zasilaczem...

 

... (pol godziny pozniej) inny zasilacz dokladnie tak samo reaguje czyli tylko wiatraczki sie kreca i diody swieca... wiec chyba jednak płyta cos nie tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbiont - mozesz oddac plyte do serwisu ( o ile jest na gwarancji). Mialem ten sam problem i wymienili mi MB na druga :D . Ale niestety z prockiem musialem juz sie pozegnac (polegl) :cry: . A co sie dokladnie stalo tego nikt nie wie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbiont - mozesz oddac plyte do serwisu ( o ile jest na gwarancji). Mialem ten sam problem i wymienili mi MB na druga  :D . Ale niestety z prockiem musialem juz sie pozegnac (polegl)  :cry: . A co sie dokladnie stalo tego nikt nie wie :?:

Oki jesli rozdrapujemy bolesne wspomnienia to powiem tak zastanowcie sie zawsze kilka razy jesli kupujecie cos w AGEcomputers maja w miare tanio jak na polskie warunki ale na tym sie konczy - serwis o ile mozna tak to nazwac jest alkowicie do bani popierwsze do dzis nie wiem co bylo z moja plyta ... wiem tylko ze serwis wyslal ja po 2 tyg. do prawdziwego serwisu MSI gdzie mymienili mi kondensatory... cala zabawa trwala mieciac i poltora tyg. wiec poltora tyg wiecej niz jest w umowie. Personel tez bardzo upierdliwy - 3 tyg walczylem o zastepcza plytke... jak ja dostalem to niestety musialem stwierdzic ze moj procek tez padl... wiec podobnie jak u ciebie kondzi21 - wiec chyba te plytki tak maja... przy najblizszej okazji ja wymienie bo OC u niej slabiutko - nie wiem jak u cia? Choc ogolnie plytka przyjemna i prosta w urzytkowaniu... ale jak widac lubi psuc siebie i inne rzeczy ;)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...