Skocz do zawartości
-deus-

cichy cooler

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole nie posiadam doswiadczenia jezeli chodzi o chlodzenie komputera dlatego licze na wasza pomoc. Szukam bardzo cichego coolera na procesor (Athlon XP 1700+). Najbardziej zalezy mi na jak najmniejszym halasie bo jezeli chodzi o wydajnosc to chyba kazdy zestaw sobie poradzi z moim sprzetem :) Mam do wydania ok 150zl chociaz ucieszyl bym sie gdyby udalo mi sie kupic cos tanszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litość tak cieżko było wpisać do wyszukiwarki na forum, przecież to bylo setki razy.

Wpisz "cichy cooler athlon" i znajdziesz odpowiedź na wpszystkie pytania na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-deus- pewnie przejrzałeś jeden topic, nie znalazłeś i odrazu zabierasz się za pisanie posta..... Takimi topicami zaśmiecasz forum, bo ten temat był już poruszany kilkadziesiąt razy ( w ciągu tego tygodnia :x )

 

Ale dobra, napisze ci już w tym temacie. Jeżeli masz 150 zł, to 105 wydaj na Pentagrama QC-80 (różnica 1stopnia pomiędzy nim a Zalmanem 7000Cu za 200zł :D ), a pozostałe 45 na 2 byle jakie wiatraki 80x80x25 i puść je na 7V (możesz je podpiąć pod fanmate'a który jest dołączony do pentagrama) i włóż do obudowy.

 

A następnym razem SZUKAJ DOKŁADNIEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale jak wpisalem w wyszukiwarce cichy wentylator athlon to w samym forum chlodzenie konwencjonalne znalazl mi ponad 40 stron tematow!!! nie mam czasu zeby to wszystko przejzec... przelecialem kilka pierwszych stron i dalem za wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po swoim bledzie powiem tak moja opinia tylko i wyłacznie thermalright slk-900a + papst na to gwarantuje ci ze bedzie nieslyszalne sam mam 2 papsty i po prostu ich nie slychac

hehe - past jest lekko przereklamowany! nawet wentyl Arctic Cooling jest od niego cichszy :lol:

 

Jesli mowa o naprawdę bezgłośnym chłodzeniu to takie kombo roznosi niemal każde WC!

 

XP-120 http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5452...25f58502d313230

 

+ to na 6V http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4641...14e5f3132304d4d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram odpada bo jest za duzy - zasilacz mi zaslania (zmiesci sie tylko 8x8)... Zestawy z tymi fajnymi radiatorami kosztuja duzo wiecej niz 150zl... A co powiecie na Spire Whisper rock IV - pisza ze halas wynosi tylko 21dB... Chociaz znajac zycie to pewnie sciema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...