Skocz do zawartości
worek

virus w mircu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

używam mirca juz od jakiegoś czasu, ale dopier ostatnio jestem wykopyawany z kanałów z adnotacją "załatw sprawę z wirusem".

Generalnie chodzi o to ze rozsyłan na kanałach jakieś linki postaci np. takiej "http://cgi###########################l?ViewItem&item=9234598643 get my mum for 1 dollar :D"

Ja ich wogole nie widze :| , ale ktoś życzliwy wysłał mi taki przykładowy link.

 

Posiadam Norton Antywirusa z nowiutkimi bazami, ale niestety nie wykrywa zadnego wirusa. Ktoś mi polecił internetowego antyvirusa housecall (housecall.antivirus.com/ , który miał ponoć rozwiązać problem. Okazało się że znalazł tylko A>Sassera, (którego zresztą Norton nie znalazł), ale mirc nadal rozsyła wirusy.

 

czy ktos mógłby mi polecić jakiś antyirus, którym mógłbym usunąć owy problem, albo podać jakiś sposób by sie owego wirrusa pozbyć?

z góry dzięuję za każdą pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...