Skocz do zawartości
loco_pl

Predkosc X4 w Nero

Rekomendowane odpowiedzi

Musze wypalic gre na cd na PS2. W innych programach - np CDRWIN, FireBurner moge nagrac nawet X1, X2 ale nie ma tam takich opcji ktore umozliwiaja prawidlowe nagranie tego co chce. Podobnie w Alcohol 120% - sa tam odpowiednie opcje ale min predkosc to X8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to wina plytek, nie nagrywarki - sprawdz na plytace co pisze o predkosciach. Pozatym jak nagrasz w 8 to tez powinno smigac.

Nie wiem czemu kraza takie mity o tym ze powyzej 4 czy tam 8 sie nie powinno nagrywac - nagrywarki po to robiaszybkie zeby mozna bylo szybciej nagrywac. Sam zadko co kozyatcm z maxtymalnej predkosc, bo teoche w te mity sam wieza, ale zawsze nagrywam 24 i wszystko gra. Acha... i lepiej sie nie chcal co przegrywales, bo to forum jest na to wyczulone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie chodzi tu tylko o "mity", ale rowniez o to iz niektore ISO poprawnie wypalaja sie tylko x4 (kwestia zabezpieczenia).

Sam mialem podobny problem z GTA VC i Nero ktory nie chcial ponizej x8 nagrywac. I problem pojawia sie nie podczas wypalania tylko pozniej podczas instalacji :) i to nie koniecznie plyty pierwszej.

Pozostaje poszukac plyty z maksymalnym speedem x4 lub uzyc innego softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie chodzi tu tylko o "mity", ale rowniez o to iz niektore ISO poprawnie wypalaja sie tylko x4 (kwestia zabezpieczenia). 

Sam mialem podobny problem z GTA VC i Nero ktory nie chcial ponizej x8 nagrywac. I problem pojawia sie nie podczas wypalania tylko pozniej podczas instalacji :) i to nie koniecznie plyty pierwszej.

Pozostaje poszukac plyty z maksymalnym speedem x4 lub uzyc innego softu.

Zanim zaczniesz pisać takie posty to najpierw przeczytaj dokładnie, ale dokładnie regulamin.

Niestety nie da sie usunąć tego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, chyba to jednak Ty powinienes przeczytac to co ja napisalem.

Czy gdzies tu widzisz propagowanie piractwa?? (bo pewnie o to Ci chodzi :)) Opisalem jedynie moja przygode z proba backupowania GTA VC. A chyba nie powiesz mi ze robilem kopie piracka? Nie stwierdzisz chyba rowniez ze loco_pl chcial propagowac piractwo?

A regulamin chyba sam powinienes przeczytac skoro chcesz byc takim sluzbistom. Zwlaszcza punkt 8 w 2 rozdziale.

Twoja wypowiedz nic nie wniosla poza liczba Twoich postow.

A moze chciales blysnac przed wszystkimi zainteresowanymi tym tematem na forum.jaki to jestes Pan wazny?

Jesli chcesz o tym porozmawiac to napisz do przyjaciolki, albo wal do mnie na PW.

 

Ps.

Sorry za odswiezenie, ale wlasnie przeczytalem ta wypowiedz i mnie trafilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że napisałeś o problemie z przegraniem GTA VC, nie napisałeś, że robisz backupa, a kopia z próbą przegrania to są 2 różne rzeczy. Napisałem tego posta bo jesteś tu poczakującym i może nie znasz zasad. A co do nabijania postów to już tamtego usuwam i wcale nie nabijałem sobie postów jak niektórzy to robią wysyłają nawet po 3 te same posty i nie chce im sie ich usunąć. Nie ważna jest ilość a jakość. Nic do ciebie nie mam. Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...