Skocz do zawartości
Neons

Jaka Grafike wybrac??

Rekomendowane odpowiedzi

Simka, wczoraj sie dowiedzialem ze bede mial troche gotowki ok 1 tys zł, i chcialem za to zmienic grafike, moj stary gf 4 mx juz wysiada :)zastanawialem sie nad gf fx 5700, a wy jak uwazacie??thx za wszystkie odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ostatecznie kupilem Gf 4 Ti 4200, pamiec lata na 513, GPU 250 Mhz, mam 10k w 3d marku, a kase ktora mi zostala a zostalo jej troche :) wydam na bude chiefteca i pamiec dodatkowac, thx za wszytkie rady, pozdro :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moimi zdaniem trochę przedobrzyłeś. Ti nie jest rozwojową kartą i jej czasy już się skonczyły. Ale ważne żebyś ty był zadowolony. I wykręć ją lepiej bo 10k w 3Dmarku01 to jak nanią trochę mało, tzn. wynik standardowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, dalem za to cos 100 zł, wiec nie wydaje mi sie zebym zle zrobil, pozatym czy zobacze dwa błyski wiecej itp to dla mnie naprawde malo wazne, nie bede gonil za kazda nowinka :)ja jestem normalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dałeś 100zł to zrobiłeś złoty interes :) To nie ironia naprawdę gratuluję. a ja też jestem normalny bo moja kosztowała mnie trochę więcej 120zł a to nie duża różnica (Ze sprzedaży starej uzyskałem 370zł, ja tak staram się wymieniać karty :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...