Skocz do zawartości
Sentin

problem z kompem

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no wiec pojawil sie wczorja.. podczas gry w cs'a komp zawisl a dokladniej zawisl a potems ei zresetowal o_O

pozniej gdy probowalem go ponownie uruchomic to sie nie dawalo.. wwniosek z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y zasilazc.. po kolejnej probie odpalenia dziada w koncu zaskoczyl i co.. i nic :/

black screen i nawet ne bylo charakterystyzcnego beep z biosu po prostu ic ! black screen.. dobra przynioslem starego kompa z szafy i podlazcylem zasialcz (niestety slabszy bo 300W) i dalej to samo probowalem rpzelozyc stara karet riva tnt 2 i tez nic... wniosek z rpzerazeniem stwierdzam ze zjebala mi sie plyta glowna... ale nic montuje wstarym kompie dysk karte i zasialzc i dalej to samo!?!

no i terqaz co moze byc problemem? pzrypuszczalnie jest problemz monitorem lub z kablem... ale gdy odlaczam monitor wywala bad signal czyli niby dziala nie wiem co robic :/ hlp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hlp me :(

jak uruchamiam kompa to nie mam zapalonej tj diodki zielonej czyli tej od pwoera... teoretycznie sprawdzalemw szystko na starym kompie ale gdy podlazcylems tary komp z nowym dyskiem to nawet staruszek nie chcial odpalic co jest neisamowicie dzwine :/

jutro prawdopodobnie pojde do qmpla z kompem i ebdziemy sie bawic z tym ale fajnie bylo wiedzic od czego zaczac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...