Skocz do zawartości
Real Madryt

Poszukuje program ukrywający!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy ale myśle, że znajde tu dużo spoko ludzi i razem

z wami rozwiąże dużo problemów. Jeśli łamie jakieś zasady tego forum to napiszcie. Na początek powiem że ściagam pliki za pomocą sieći torrent.

Transfery wachają się między 10kb/s - 60kb/s. Dla mnie to wystarczy ale mam gorszy problem jestem w sieci i jest nas ok 10 pod DSL 512kb/s ale gdy ściagam to Admininstrator wyłącza sieć twierdząć że za bardzo obciążam sieć.(a jest to nie prawda) Jest może jakiś program ukrywający żeby on nie wiedział że to ja ściagam albo nie widział. A może wystarczy jakaś metoda. Z góry wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli administratos jest inteligentny choc w stopniu lekkim, to niestety bedzie ci wylaczal siec :)

 

co do obciazania sieci to admin ma racje, odbiow 512 styka na 10 osob, ale wysylka sie zatyka momentalnie - wiec sie nie dziw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admininstrator nie jest aż takim "hakerem" a to tak nie obciąża sieci bo przedtem nic nie robił dopiero teraz zaczoł wyłączać i mówić że to obciąża.

Podsuncie jakiś pomysł!! HELP ME :(

Ps. Admininstrator kompa kupił 2 miesiące (tydzień przed założeniem sieci) temu i nie jest jeszcze tak obeznany. On czy ktoś ściąga za mocno poznaje po lampkach palących się w Switchu.

HELP ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ssij po nocach

 

No i to jest jedyny patent! 8)

Jak on na podstawie lampek w switchu to poznaje to lama jest :D

 

Chyba 24/h nie siedzi na tym switchu i się nie gapi! No chyba że ma go nad łużkiem powieszony :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do świecących się lampek na switch'u to wystarczy podpiąć sieciówke do płyty głównej i switch będzie to odbierał cały czas jako włączony komputer , nawet jeśli będzie on w rzeczywistości wyłączony (WakeUpLan)

 

Co do obciążenia sieci to torent niestety nawiązuje bardzo dużo połączeń naraz i zapycha bardzo łącze , więc admin miał racje . Mówiąc że " bardzo obciażasz sieć " pewnie miał na myśli łącze .

 

A w sieci zawsze będziesz widoczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...