Skocz do zawartości
ArtifeX

Acorp 6BX/VIA/ZX81 ver. 1.7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisiadam taka plytke jak w opisie ale nie mam do niej zadnej instrukci. W necie nie moge nic znalezc, same ruskie strony. Wiec moze Wy wiecie jaki maksymalny procek mozna w nim zamonowac. cel pII pIII ? dziekuje za komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta straszny shit, ale procki chodza:), ja mialem 6via81p, zmienilem na abita be6-II i na takim samym procu bardzo duza roznica. ta plyta ma generalnie bardzo slaba przepustowosc pamieci i duza stabilnosc.

 

jak szukasz instrukcji to www.acorp.com.tw i znajdziesz (bo to chyba acorp ja popełnił), ja znalazlem i nic wiecej sie nie dowiedzialem niz to co z PCB odczytalem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zależy którą z tych 3 płyt masz .... jeżeli na VIA to masz szansę na procki na 133 MHz (ale stabilność najsłabsza)- jeżeli na BX lub ZX to wszystkie z magistralą 100 Hz pójdą (ja miałem wersję z ZX i wyciągałem 112 FSB z celka 300A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nazwal plyty jest wlasnie taka: Acorp 6BX/VIA/ZX81 ver. 1.7. Cala nazwa jest nadrukowna na płycie. Czyli jak ma teraz rozumiec? Moze zaproponujecie cos z allegro. Najlepiej aby to byl maxymalny obslugiwany przez tą plyte. Z gory dzikuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź co pisze na chipsecie - z tego co pamiętam na mojej nie było radiatora na północnym mostku - a jak jest to użyj choćby sandry czy aidy - tam powinieneś znaleść jaki to chipset -w przypadku ZX sprawa jest prostsza bo ma tylko 2 sloty na ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...