Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

heh sory ale inaczej powiedziec nie mozna... poprostu ebz sensu.. czego odemnie chca? nie wiem.. w kazdym razie mam troche tego dosc i chyba przestane sie udzielac, nieraz potrzebna krytyka jak krytykujecie mnie tego nie widzicie a;le jak ja napisze minusy jakiegos pomyslu... to leca na mnie non topa i wciaz ci sami :(

 

EDIT:

 

jakis czas temu udzielalem sie mocno w prockach, pytal;em, troche pomagalem, poznioej wyjechalem jakw orcilem zaczalem pisac w dziale wc nigdzie mnie takie przykroci nie spotkaly... ehh poprostu tam ludzie byli jacys inni... nie wiem ale poprostu nie chce juz tego i ppragne zalagodzic sytuacje wiele razy ale to sie nie udaje z wpowody drugiej strony :(

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zamontowany blok Misia (ten panceny " z igiełkamI" ) na płycie. Słuzy mi za uchwyt (waży ze 700 gram ... lol)- jak gdzieś niose plyte to wlaśnie za ten blok (b.mocne mocowanie ). Za jakiś tydzień będe miał całe WC w komplecie to zrobie porównanie jego bloku z ZALMANEM (ten miedziany , powlekany złotem). Wiecej bloków nie mam do testu , a wątpie , żeby ktoś mi je chciał podesłać do testów (hehe pewno wszyscy by sie bali , że blok nie wróci ;P moze i prawda , bo zamiast najlepszego bloku wróciła by tylko kasa do właściciela :wink:)

Pozdro

 

Ciag dalszy zachwytów ;P Sytuacja wygląda tak : majac blok zalmana i jeden na karcie graf mialem temp w stresie ok 40-42* (dlugo testowałem) , teraz po tygodniu zmontowalem druga wersje WC i mam 3 (słownie trzy) bloki wodne , na dodatek zamiast bloku zalmana mam ten Misia z "kolcami" i dodatkowo jakies 2-3 metry niepotrzebnych rur (jeszcze nie wiem jak ustawie kompa i chlodnice wiec zostawilem sobie zapas) I MAM MNIEJSZA TEMPERATURE NIZ NA ZALMANIE (35-37 stopni) z 2 BLokami i krótkimi rurami! Pełne uznanie! Tylko , żeby misu zrobił jakąś promocje tych bloków ;p bo troche przydrogawe , jak na szarą strefe ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie paczka przyszla o 15 :]

 

A wiec pare moich odczuc na poczatek , bo jestem juz po "wstepnych" testach

 

Na poczatek o samym bloczku : jest ladny , nawet powiem szczerze , ze lepiej wyglada niz na fotach , wykonanie bardzo dobre -> nie mam tutaj najmniejszych zastrzezen . Teraz co do wydajnosci : tak sie akurat zle sklada , ze termometr bedzie dopiero jutro wiec nie mam czym pomierzyc temp. wody a moj termometr cyfrowy do mierzenia goraczki pokazuje tylko "L" :lol: Tak wiec niestety bede musial prownac temp podawane przez Abita do mojego bylego SP97 , wiec to raczej beda teoretyczne rozwazania niz jakiekolwiek suche fakty .

 

Konfig :

NF7-S , Bartek 11x220 na 1.63V wedlug abita ,

Blok M , BIX 2 , At-305 , weze 12/16 , pojemnik 2l , na Bix-e 2xTT thundreblade (w czasie testu jeden na 5v bo nie mam pod co drugiego podpiac na razie :lol: ) w budzie na froncie 120mm na 5v i z tylu druga 120mm na 5V

 

Test : 20min Cs:Source

 

Sp97 idle : 44 C stress : 48 C

M idle : 36 C stress : 39 C

 

Nie mam niestety odniesienia do realnych temp. bo wiadomo jaki jest odczyt abita , no ale zbicie w stersie tych ~10 C jak dla mnie jest bardzo zadowalajace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczku dzis z nowu nie ma.. okazalo sie ze byl blad w adresie... albo ktos dostal bloczek za friko albo przyjdzie do mnie albo wroci do nadacy :(

1388627[/snapback]

skoro nie dotarł to skąd iwesz, ze był błąd w adresie ??

poczekaj przyjdzie, sraczke masz czy cuś ?? :huh:

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tutaj kręcisz... jeżeli wiesz, że był błąd w adresie.... to od miska.. bo pewnie zeskanował nadanie... a jeżeli je zeskanował... i Ci wysłał... to wiesz gdzie poszedł i do kogo masz iść w sprawie bloczku... wez skan nadania jakby Ci nie wierzył... ale w to wątpie.. bo to pewnie Twój sąsiad... ;)

 

Więc jeżeli pewny jesteś, że misiek się pomylił... to wiesz co masz teraz zrobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nieee... mis mi powiedzial ze jego mama popelnila blad i napisala zamiast Krzywin Kwidzyn no i z tego cala afera... ze bloczek polecial az nad morze, ale kiedy wroci ?!

 

Hrh Mergamuciek alez ile mozna czekac?! priorytet 4 dni?

 

a od miska wiem o tym bledzie, i to nie jest jakis glupi numer domu tylkoi miast co jest oddalone odemnie setki kilometrow, :(

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem ze nie bylo... skanu mi nie wyslal, albo paczka nie poszla, albo poczta po kodzie dojdzie gdzie powinna byc i przyjdzie do mnie jutro lub w poniedzialek.. ale bania :(

 

W sumie moze powinienem poprosic o skan i sie nie ludzic ze wogole cos dostane :D ale mysle ze mis mowi prawde... poczekamy zobaczymy, mam nadzieje ze jutro dojdzie

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nieee... mis mi powiedzial ze jego mama popelnila blad i napisala zamiast Krzywin Kwidzyn no i z tego cala afera... ze bloczek polecial az nad morze, ale kiedy wroci ?!

 

Hrh Mergamuciek alez ile mozna czekac?! priorytet 4 dni?

 

a od miska wiem o tym bledzie, i to nie jest jakis glupi numer domu tylkoi miast co jest oddalone odemnie setki kilometrow, :(

1388643[/snapback]

To, że jest błąd w nazwie miejscowości to nie problem, liczy się czy jest dobry kod. Jak kod jest dobry to paczka dojdzie.

:lol: Przyznaj się, ze dostałeś bloczek i jest super B) więc sprzedałeś :wink: na ebay za za kilka :-P stówek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nieee... mis mi powiedzial ze jego mama popelnila blad i napisala zamiast Krzywin Kwidzyn no i z tego cala afera... ze bloczek polecial az nad morze, ale kiedy wroci ?!

 

Hrh Mergamuciek alez ile mozna czekac?! priorytet 4 dni?

 

a od miska wiem o tym bledzie, i to nie jest jakis glupi numer domu tylkoi miast co jest oddalone odemnie setki kilometrow, :(

1388643[/snapback]

Uszanuj innych userów i pisz poprawnie chociaz ich nicki

Własnie chciałem to napisac ze na poczcie sprawdzaja p okodzie a dopiero potem po miejscowosci wiec paczka dojdzie.

Zaraz zapodam skana potwierdzenia bo oczywiscie zawsze musi wyjsc na to ze ja kłamie i jestem winny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja nic nie zazucam... ale wiesz troche mnie to irytuje :( bo jesli jada po kodzie to bloczek bylby juz w srode... tymczasem mamy czwartek listonoszka juz byla... i zostawila tylko rachunek i pudelko (od siriusa :() :(a dzieli nas 60 km... wiec wybacz ale z wawy dzis dotarla do mnie paczka wyslana wczoraj :(

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...