Skocz do zawartości
sesq

radeon - dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Na OŚLĄ ŁĄCZKE z nim! Mówie Ci, kup sobie FX5200 - jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny w kosmos - obsługuje DX9 i wogóle :D :D :D

 

Śmiech na sali....

 

Przepraszam za dwa posty, ale ze smiechu nacisnalem dwa razy...

 

Athlon 3000+(200x10,5)@218x10 + Thermaltake Silentboost, Sapphire Radeon 9800pro@XT(445/780) + VGA Silencer, 2x 512MB Corsair Value Select RAM (2,5 3 3 8 ), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120GB SATA, NEC ND-2500A DVD-RW, LiteON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OŚLĄ ŁĄCZKE z nim! Mówie Ci, kup sobie FX5200 - jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny w kosmos - obsługuje DX9 i wogóle :D :D :D

 

Śmiech na sali....

 

Przepraszam za dwa posty, ale ze smiechu nacisnalem dwa razy...

 

Athlon 3000+(200x10,5)@218x10 + Thermaltake Silentboost, Sapphire Atlantis Radeon 9800pro@XT(445/780) + VGA Silencer, 2x 512MB Corsair Value Select RAM (2,5 3 3 8 ), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120GB SATA, NEC ND-2500A DVD-RW, LiteON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OŚLĄ ŁĄCZKE z nim! Mówie Ci, kup sobie FX5200 - jest <font color="#FF0000">[ciach!]</font> w kosmos - obsługuje DX9 i wogóle :D  :D  :D 

 

Śmiech na sali....

 

Przepraszam za dwa posty, ale ze smiechu nacisnalem dwa razy...

 

Athlon 3000+(200x10,5)@218x10 + Thermaltake Silentboost, Sapphire Atlantis Radeon 9800pro@XT(445/780) + VGA Silencer, 2x 512MB Corsair Value Select RAM (2,5 3 3 8 ), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120GB SATA, NEC ND-2500A DVD-RW, LiteON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W...

nie, wole radeona 9550 poniewaz jestem zaufany tej firmie. a pozatym musi być TV-out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

PO pierwse OPIEPRZ ;] Nie wiem czy zauwazyles ale jest taki Topic o tytule:

 

" Nie wiesz Jaka karte Graficzna wybrac "

 

CHyba pasuje do twojego pytania nie?

 

LINK: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=70600

 

A teraz czesc merytoryczna ;]

 

Nie bierz "nowych" kart w stylu 9550 bo to szajzy - poszukaj 9500 PRO lub 9500 JESLI JUZ. Dobrym wyjsciem jest tez 9600 PRO [ TYLKO od GIGABYTE'a]... Kosztuje kolo 400-450 zlotych juz ale warto dolozyc te kilka dyszek...

Ja mam 9600 PRO i wszystkie gry o ktorych mowiles smigaja naprawde ladnie [ Doom 3 w Medium 800x600 dziala plynie nawet bardzo]... Wiec to polecam...

Jesli zas chodzi o BARDZO TANIE karty to do 300 zl NIC nie udzwignie Dooma 3 - 9550 jest za slaby, a reszta juz jest drozsza... Niestety - musimy Cie rozczarowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq można byc ignorantem i to czasem nawet nic złego ale kimś takim jak Ty byc to wstyd :) czy ty nie widzisz, ze gosc z Ciebie rozi zlewę proponujac CI FX5200 robiąc to w stylu sklepowych naciągaczy a raczej supermarketowych reklam superwydajnych komputerów w stylu: "PIV 3Ghz, 256MB Ram i GF5200FX" - zajebiste połączenie prawda? te PIV 3Ghz to powinno jeszcze byc na płycie na SDramach i byłby full wypas :)

 

co do twojego komentarza to sie zastanawiam o co ci chodziło czy o to, ze:

 

"ufasz tej firmie"? bo jeśli tak to Twoje sformułowanie conajmniej "dziwne jest" :)

 

a poza tym to TV-out to mają prawie wszystkie dzis produkowane karty, myśle, ze minimum 90% ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz "nowych" kart w stylu 9550 bo to szajzy - poszukaj 9500 PRO lub 9500 JESLI JUZ. Dobrym wyjsciem jest tez 9600 PRO [ TYLKO od GIGABYTE'a]... Kosztuje kolo 400-450 zlotych juz ale warto dolozyc te kilka dyszek...

Ja mam 9600 PRO i wszystkie gry o ktorych mowiles smigaja naprawde ladnie [ Doom 3 w Medium 800x600 dziala plynie nawet bardzo]... Wiec to polecam...

Jesli zas chodzi o BARDZO TANIE karty to do 300 zl NIC nie udzwignie Dooma 3 - 9550 jest za slaby, a reszta juz jest drozsza... Niestety - musimy Cie rozczarowac...

chyba nawet nie wiesz co za głupoty piszesz. każdy kupuje 9550 który kręci sie prawie na 9600pro więc w czym masz problem?

ciekawe że 9550 nie uciągnie dóma. coraz ciekawsze teorie na forum czytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

PO pierwse OPIEPRZ ;] Nie wiem czy zauwazyles ale jest taki Topic o tytule:

 

" Nie wiesz Jaka karte Graficzna wybrac

 

CHyba pasuje do twojego pytania nie?

 

LINK: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=70600

 

A teraz czesc merytoryczna ;]

 

Nie bierz "nowych" kart w stylu 9550 bo to szajzy - poszukaj 9500 PRO lub 9500 JESLI JUZ. Dobrym wyjsciem jest tez 9600 PRO [ TYLKO od GIGABYTE'a]... Kosztuje kolo 400-450 zlotych juz ale warto dolozyc te kilka dyszek...

Ja mam 9600 PRO i wszystkie gry o ktorych mowiles smigaja naprawde ladnie [ Doom 3 w Medium 800x600 dziala plynie nawet bardzo]... Wiec to polecam...

Jesli zas chodzi o BARDZO TANIE karty to do 300 zl NIC nie udzwignie Dooma 3 - 9550 jest za slaby, a reszta juz jest drozsza... Niestety - musimy Cie rozczarowac...

 

:lol: Doom3 na moim starusienkim Gf3 chodzi w 800x600 w medium :lol:

 

i co ty piszesz za głupoty ze radek 9550 nie uciagnie d3????? najwidoczniej nie czytałeś topicu o tym radku... :? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...