Skocz do zawartości
Leo_S2

XP 1800+ T-B przestawiłem mnożnik i...

Rekomendowane odpowiedzi

Przestawiłem przed chwilą mnożnik w mojej płycie z 11.5 defaultowo na 12x . Komp wstał , wykrywa się zamiast 1800+ jako 1900+. Czy to definitywnie oznacza, że trafił mi się proc z odblokowanym mnożnikiem?

 

musze się upewnić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dodałem mu trochę więcej, plus podkręcenie o 0.1 voltów na rdzeniu. Oto co otrzymałem:

 

Dołączona grafika

 

ale za to jakieś dziwne rzeczy mi się z napięciami dzieją... a czasem także z odczytem wentylatorów.... dokładnie takie same skoki.ALE wiatraczki nic nie zwalniają, a komp się nie wiesza póki co...

 

Dołączona grafika

 

ps. obrazki zaraz się załadują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręciłem też kartę graficzną przy okazji, aktualny wynik w 3d marku 2001 jak w podpisie.

Co do tych dziwnych skoków napięć i obrotów wentylatorów, okazało się, że jak wepnę za dużo urządzeń w listwę i je włączę ( w tym wypadku lampa biurkowa) to daje taki efekt na czujnikach. Wygląda to na jakieś obciążenie sieci za duże. Muszę część sprzęta podpiąć pod inne gniazdko.

 

Na dziś zakończone podkręcanie. Jutro planuję puścić procka na 12.5, oraz kartę graficzną do końca ile się da, mam nadzieję uzyskać zadowalający wynik (choć to sztuka dla sztuki, ale lubię wiedzieć ile się da wykręcić :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...