Skocz do zawartości
mikolaj87

ktora lepiej ????

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie chcem kupic plyte glowna i moj wybor padl na dwa modele od dfi http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...TYPE=MB&SITE=US

i na ta http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...NFINITY&SITE=US

wiem ze infinity jest lepsza ale czy warta za nia dawac 400zł kiedy ta pierwsza moge miec za 320???? Roznica bedzie strasznie odczuwalna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajność /podkrecalość ta sama.. jak sie pewnie juz domyslasz roznica lezy w wyposazeniu ;) sam zdecyduj co Ci bardziej potrzebne wydajność /podkrecalość ta sama.. jak sie pewnie juz domyslasz roznica lezy w wyposazeniu ;) sam zdecyduj co Ci bardziej potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie pod temat bo rowniez mam maly problem. Che kupic plyte glowna pod Barton'a 2500+ i zastanawiam sie nad Abit'em NF7-SL oraz Gigabyte GA-7N400 Pro2. O tej pierwszej na forum znajduje sie dosc duzo informacji ale zastanawia mnie ta druga :) Jezeli ktos takowa posiada albo ma o niej jakies wiadomosci to prosze pisac. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie pod temat bo rowniez mam maly problem. Che kupic plyte glowna pod Barton'a 2500+ i zastanawiam sie nad Abit'em NF7-SL oraz Gigabyte GA-7N400 Pro2. O tej pierwszej na forum znajduje sie dosc duzo informacji ale zastanawia mnie ta druga :) Jezeli ktos takowa posiada albo ma o niej jakies wiadomosci to prosze pisac. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...