Skocz do zawartości
MAD

Celek D i pl. gl.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Ostatnio spotkalo mnie cos dziwnego (Celek D) i zwiazku z tym mam pytanie. Jakiej plyty NIE obsluzy nowy Celek D. (oczywiscie mowimy o sockecie S478 czyli standardowym dla intela) i jesli takowe sa, prosze tylko o wzmianke jej chipsetu to mi wystarczy. Ktos wspominal mi ze nie wszystkie plyty celek D obsluguje chcialbym zasiegnac informacji u zrodla.

 

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pytanie powinno być zadane "które płyty nie obsłużą nowego Celerona D". Proc nie obsługuje płyty.

A mianowicie Celerony D są obłsugiwane przez chipsety i865, i875, i915, i925, PT800. Z sis-a to nie wiem.

Jak coś zgubiłem do dopiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

 

czyli na plycie.

PŁYTA EPOX 4PDA3I I865PE S478B DŹ6/SIEĆ/SATA

bedzie chodzic. ?

Musze miec 100% pewnosc.

Gdzie znajde liste referncyjna chipsetow wiem ze to glupie pytanie :) ale zobaczyc znaczy uwierzyc.

Ktos mi insynuowal ze ta plyta jest "NOT READY for Prescott". Moj pierwszy odruch to smiech ale jest moze cos o czym niewiem.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Będzie działać na pewno. Jedynie może ci nazwy nie pokazywać właściwej. Update nowego biosu (jeśli takowy już jest) powinien rozwiązać sprawe nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

 

czyli na plycie.

PŁYTA EPOX 4PDA3I I865PE S478B DŹ6/SIEĆ/SATA

bedzie chodzic. ?

Musze miec 100% pewnosc.  

Gdzie znajde liste referncyjna chipsetow wiem ze to glupie pytanie :) ale zobaczyc znaczy uwierzyc.

Ktos mi insynuowal ze ta plyta jest "NOT READY for Prescott".  Moj pierwszy odruch to smiech ale jest moze cos o czym niewiem.

 

Pozdr.

Najprościej sprawdzić na... stronie producenta płyty.

Tam znajdziesz info, że aby poprawnie był identyfikowany ten Celeron w poście, wymagany jest bios z 08.03.2004. Niemniej jednak i bez upgrad'u biosu procesor będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...