Skocz do zawartości
Shifter

Co sadzicie o GF 6600

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgodzie sie z bad_boyem. Doom3, jest jaknajbardziej miarodajny. Skoro ATi ma problemy z opengl i dalo [gluteus maximus], to ich strata - ich produkt jest znacznie gorszy w tej kwestii. Jest to gra na topie, wiec porownujmy do niej, a nie do syntetycznych benchmarkow.nie zgodzie sie z bad_boyem. Doom3, jest jaknajbardziej miarodajny. Skoro ATi ma problemy z opengl i dalo [gluteus maximus], to ich strata - ich produkt jest znacznie gorszy w tej kwestii. Jest to gra na topie, wiec porownujmy do niej, a nie do syntetycznych benchmarkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jakie bedą ceny bo to jest najwazniejsze:)

Bedzie dobra cena to bedzie wszysystko ok ale mysle ze w naszych warunkach troszke drozsze(200zł) bedzie GF6800 ktory i tak bedzie zjadał tego 6600GT. A zwykły 6600 bedzie pewnie tez nawet fajną kartą ale w polskich realiach bedzie taka cena ze jedynym rozsądnym wyborem do konca 2004roku zostanie r9800pro

 

MeHow pokasuj czesc z tych wypowiedzi bo to juz zaczyna byc wkur..... i zasmieca temat :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati nie daje [gluteus maximus] tylko nvidia daje [gluteus maximus] na każdymn froncie a to dlatego że większośc gier wychodzi d3d a nie opengl więc nvidia daje [gluteus maximus], ati [gluteus maximus] nie daje to nvidia się puszcza no a w d3d ati lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati nie daje [gluteus maximus] tylko nvidia daje [gluteus maximus] na każdymn froncie a to dlatego że większośc gier wychodzi d3d a nie opengl więc nvidia daje [gluteus maximus], ati [gluteus maximus] nie daje to nvidia się puszcza no a w d3d ati lepsze

"Zadupiasta Teoria" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati nie daje [gluteus maximus] tylko nvidia daje [gluteus maximus] na każdymn froncie a to dlatego że większośc gier wychodzi d3d a nie opengl więc nvidia daje [gluteus maximus], ati [gluteus maximus] nie daje to nvidia się puszcza no a w d3d ati lepsze

Coooo tyyyyy gaaaadasz, ale w sumie powoli odchodzi sie od opengl, dlatego ati olalo to i cala uwage poswiecili d3d, ale to nie pozostawia faktu, ze ati dala ciala nie dbajac o ogl, nvidia zaciera lapy i ma hahawe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, zobaczymy... po serii GF6 jestem bardzo pozytywnie nastawiony w stosunku do nV i znowu na nią licze ;D mimo iż do premiery nowych graf kochałem ATI i bluzgałem na nV. 8)

omg nie wierze w to co czytam 8O :roll: :twisted: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jedna rzecz w NV podoba mi sie bardzo, mianowicie jak narazie nie widze zadnych odswiezanych kotletow w nowej ofercie NV :lol: . ati jakies gowniane x600 wypuszcza, co to troche szybsze niz 9600xt jest, a u NV mamy 6600/6600GT ktore sa na pewno szybsze niz wszystko do fx 5900XT wlacznie... jesli cena 6600/6600GT bedzie taka sama jak x600... =ppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jestem ślepy albo na tym forum niema licznika postów

było szukaj , o tez se nabiłem kolejnego o fak juz mam ponad 3k ale ze mnie min postfaker :twisted:

 

a co do topicu to jak zobacze kilka (albo nascie) wiarodajnych testow to sie wtdy moge cos na ten emat wypowiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900zl! :lol: :lol: :lol:

ja tyle chce 8)

 

200USD * 3,80zl = 760zl (+ 150 bo to polska) i tak by nie bylo zle... :lol:

 

chce wersje AGP :roll: :twisted:

 

najbardziej mnie smiesza te ceny... 200 USD/EURO

jak euro juz prawie o 1zl drozsze :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...