Skocz do zawartości
kuicets

Czy straciłem Gwarancje?

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie tracisz gwarancje, ale jak uda Ci sie odflashowac i zalozyc stare chlodzenie by nie bylo sladow to najprawdopodobniej da sie z tym powalczyc jednak nie jest to pewne czy nie pozostawiles zadnych sladow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak nie bedziesz kosmicznie kręcił, częstotliwość AGP bedzie normalna to na 99% sie nie sypnie. Żadko sprzęty sie psują jak sie je właściwie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy krecilem go dla jaj i dla wyniku w 3dmarq i doszedlem bez artow na 445/770, ale pamiecia i tak nie bede szastal bo nie mam na niej radiatorkow. O rdzen sie nie boje.

 

Takich glupot jak podnoszenie czestotliwosci i napiecia na AGP to na pewno nie zrobie, tym bardziej ze to nic nie daje a tylko skraca zywotnosc karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy krecilem go dla jaj i dla wyniku w 3dmarq i doszedlem bez artow na 445/770, ale pamiecia i tak nie bede szastal bo nie mam na niej radiatorkow. O rdzen sie nie boje.

 

Takich glupot jak podnoszenie czestotliwosci i napiecia na AGP to na pewno nie zrobie, tym bardziej ze to nic nie daje a tylko skraca zywotnosc karty...

Z ciekawosci... ile osiagnales w 3dMarku2001SE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dmarq 2001SE osiagnalem 18650, a w 03 osiagnalem 7032. Mnie osobiscie sie cos nie podoba ten 01, poniewaz za kazdym razem jak puszcze (nawet przy tych samych ustawieniach) cos innego mi wychodzi. Tak czy owak wyniki jak powyzej...

 

 

Athlon 3000+@2200Mhz (wiem ze slabo), Sapphire Atlantis Radeon 9800pro@XT (BIOS) 445/770, 2x Corsair Value Select 512MB CL2.5 (razem 1G w dualu), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120 GB, NEC ND-2500A DVD-RW, Lite-ON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dmarq 2001SE osiagnalem 18650, a w 03 osiagnalem 7032. Mnie osobiscie sie cos nie podoba ten 01, poniewaz za kazdym razem jak puszcze (nawet przy tych samych ustawieniach) cos innego mi wychodzi. Tak czy owak wyniki jak powyzej...

 

 

Athlon 3000+@2200Mhz (wiem ze slabo), Sapphire Atlantis Radeon 9800pro@XT (BIOS) 445/770, 2x Corsair Value Select 512MB CL2.5 (razem 1G w dualu), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120 GB, NEC ND-2500A DVD-RW, Lite-ON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W

mozna wiedziec ile zapalciles za te corsairy i skad je masz?? i czy warte sa zakupu?? wlasnie mam na nie wielka chec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuicets

po kazdym 3dmarku powinno sie robic restarta kompa bo inaczejwynik maleje nawet na super fajnym sprzecie!!!!

wszystko dlatego ze 3dmark sam potrzebuje ram i pamiec wirtualna!!!!

Sam robielm i 3 testy 3dmarkiem i mi wyniki mniejsze wychodzily, a po restarcie kompa bylo super. nawet glupie wlaczenie i wylaczenie po chwili jakiegos programu juz ma wplyw na wyniki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corsairy niestety (dla mnie stety:)) sprowadzilem ze stanów. Timingi za bardzo nie chca isc w nich w dol (standard to 8 3 3 2.5), ale za to bez przeszkod, bez podnoszenia napiecia i bez podnoszenia timingów ida na FSB 230 - i to w dualu. Nie wiem jak u was, ale u mnie na ASUSie poszly jak ta lala. Sa to rowniez bardzo wszechstronne pamieci, kompatybilne z kazda plyta - nawet z moim wybrednym ASUSem A7N8X-E Deluxe.

 

Co do wyniku w 3dmarq 01SE, to wcale nie powiedzialem, ze za kazdym puszczeniem jest mniej. Jest po prostu zajebisty rozstrzal (po tym jak mialem 18650, to walnelo mi nawet 19400, ale to tylko raz, wiec wyniku nie powtorze, tym samym nie bede sie nim chwalil...)

 

 

Athlon 3000+@2200Mhz (wiem ze slabo), Sapphire Atlantis Radeon 9800pro@XT (BIOS) 445/770, 2x Corsair Value Select 512MB CL2.5 (razem 1G w dualu), ASUS A7N8X-E Deluxe, MAXTOR 120 GB, NEC ND-2500A DVD-RW, Lite-ON DVD-ROM, Samsung Syncmaster 173p LCD, PSU 420W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...