Skocz do zawartości
flisheq

Jaki monitor??

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyszedlem z zamiarem qpna nowego monitora ale nie jestem zbytnio rozeznany w tej tematyce.

Chodzi mi o zwykly kineskopowy a nie LCD tak do ~1100zl.

Jaki model jest warty zakupu wlasnie w tym przedziale cenowym??Co polecacie??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam LG Flatron F900B. 19" bardzo fajny monitorek

http://www.lge.pl/newproducts/model.asp?id=F900B

Lub coś z 17" LG Flatron F700P

http://www.lge.pl/newproducts/model.asp?id=F700P

 

Ewentualnie coś z Fujitsu Siemens. Nie polecam ani Samsunga, a Samtron to wogóle odpada. Poszukaj na www.allegro.pl, tam też jest duży wybór monitorków po okazyjnych cenach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego ludzi polecaja LG? Przeciez ta firma ma beznadziejny serwis, nie mowiac o sprzecie. Mielismy w firmie kiedys taki przypadek, co 3 monitor wyciagniety z pudelka - nowy, byl walniety. Byly to LG 700B, cuda sie dzialy, piszczaly, jeden zaczal iskrzyc, masakra. Tak sie sklada ze serwis LG mamy 2 ulice dalej i dogadac sie z tymi ludzmi to masakra. Moze to tylko odosobniony przypadek, ale od tego czasu juz nie handlujemy LG, podobnie jak i nagrywarkami TEAC, ale to juz inna bajka.

 

Polecam SAMSUNGA 797 nowy model, albo IIYAMA 704UT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to starczy na dobra 15'' lub kiepska 17''. mowie o nowych ze sklepu z gwarancja producenta. nie wiem jak allegro i sprowadzanie z zagranicy.

 

ewentualnie mozesz sie pokusic na wypasiony crt, np 19'' iiyama na kineskopie diamontron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam w zupelnosci wystarczy ta Belinea, ktora juz zreszta zamowilem

jak przez ponad 6 lat meczylem sie ze swoja 14'' (Optiview 14L) to przejscie na taka 17 i tak bedzie czyms wspanialym :P

teraz na swoim monitorze nie odrozniam czerwonego od zoltego i niebieskiego od zielonego takze nie bede wybredny

Pozdro dla wszystkich ktorzy pomogli mi w dokonaniu wyboru

3majcie sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...