Skocz do zawartości
Gość

tonegy halik 4PL i ogolnie o skejtach

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec wakacji w jednej serii tanich gier ukarze sie Tony 4. Niby wszystko ok dzieciaki popykają sobie w dobrą gre za grosze. Jest tylko jeden problem:lista zespołów, które pojawią się w polskiej wersji językowej Tony Hawk's Pro Skater 4! Będą to: Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło, Fisz, Mezo, OSTR, Sweet Noise, Tede oraz Tymon. Od razu widać z czym sie u nas kojarzy deska. Nie to żebym miał coś do tego śmiesznego chip chopu, ale to jest głupota. Wykastrują orginalną ścieżke dźwiękową i wstawią ziomalską muzyke :? :wink: No i tu przechodzimy do głównego wątku ;]Ostanio "kumpel" spytał sie mnie: "to ty w końcu słuchasz metalu czy jesteś skejtem, byś sie zdecydował w końcu". Czy wam też człowiek noszący szerokie spodnie od razu kojarzy sie z hh, a hiphopowiec z deską??

 

 

PS. tylko nie wyskakujcie mi tu że Sweet noise to hh;] jedyna dobra rzecz która będzie w polskiej wersji, ale znając życie to pewnie ten numer ktory nagral razem z peją;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tez oryginalna sciezka wiec nie wiem o co placz. Tego stereotypu nie da sie wyplenic, kumpel tez ostatnio sie zdziwil przeogromnie jak mu powiedzialem, ze skejci wcale nie musza sluchac hh a nawet nie sluchaja tylko polska taka powalona jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tez oryginalna sciezka wiec nie wiem o co placz. Tego stereotypu nie da sie wyplenic, kumpel tez ostatnio sie zdziwil przeogromnie jak mu powiedzialem, ze skejci wcale nie musza sluchac hh a nawet nie sluchaja tylko polska taka powalona jest :lol:

wiem że będzie orginalna ścieżka. czytałem o tym. ale uważam że to lekka paranoja[bez obrazy :wink: ] z tym hh :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skejt hip-hop tony hawk

 

1. Kto to jest skate?

2. Co to jest hip-hop?

3. Kto gra w tony hołka?

 

ad.1 Kiedys kiedy jeszcze nikt nie jezdizl na desce były rolki, z angielskiego skates, od tego nazwa, szerokie spodnie wziely sie tez po czesci z tad ze ludziom nie miescily sie ochraniacze pod spodniami i musieli kupowac wieksze, jak rowniez dlatewgo zeby spodnie nie krepowaly ruchow.

 

2. hh mozna kojarzyc na wiele sposobow, nie znaczy to ze jesli ktos slucha hip-hopu to musi koniecznie byc fanem meza, to jest indywidualna sprawa, sprawa gustu i upodoban, kto czego slucha.

 

3. w tony holka graja rozni ludzie

 

ps. co do sprawy szerokich spodni, dlaczego takie nosisz? czy koledzy metalowcy sie z ciebie nie smieja? bo np moi koledzy by sie ze mnie smieli gdybym wbil na rolki w czarnych rurkach i skurzanej kurtce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykastrują orginalną ścieżke dźwiękową i wstawią ziomalską muzyke

8O

ehh boże ziomalską muzykę ..

8O

 

Dla mnie deska kojarzy się głównie z surfpunkiem , hardcorem , i klimatycznym hiphopem ... a co do thps4 to można grać ale tylko z oryginalną ścieżką.. Ten numer peji ze Sweet Noisem jest jak dla mnie śmieszny.. to jest parodia i ośmieszanie się ( to klepanie się po ramieniach na teledysku itd.. ) a co do stereotypu to juz jest męczące ---- > człowiek w szerokich spodniach musi być "raperem", lub zdziwienie że normalnie ubrany człowiek może siedzieć w hiphopie od wielu lat...nie ubiór czyni człowieka :D pozdrawiam.. peace 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc tak

hCr skatem dla mnie zawsze była osoba która jeździ na bmx, desce, rolkach :wink:

hh no więc w orginalnym podkładzie całej serii toniacza było pare takich kawałków, ale to nie znaczy od razu żeby wsadzać MEZA :lol: :wink:

dlaczego nosze szerokie spodnie? w sumie mam tylko 2 pary, zazwyczaj jeżdże w sztruksach :D i jakiejś luźnej koszulce. koledzy metalowcy i mają mnie za kanapke kulturową i szczerze powiedziawszy nie wiem czemu mają sie śmiać ze względu na to co nosze. zazwyczaj smieją sie z tego jak jeżdże :wink:

 

 

teraz Green

przy ziomalskiej muzyce wstawiłem winka, specjalnie żeby ludzie słuchający hh sie do mnie nie rzucali :wink: wiem że Ty wolisz zagraniczny hh [z tego co pamiątam z topicu o tym] więc moge ci powiedzieć że nienawidze tylko polskiego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc moge ci powiedzieć że nienawidze tylko polskiego  :wink:

Kalibra nie lubisz ??? 8O
nienawidze polskiego "chipchopu"

kaliber i paktofonika nienależy do polskiego chipchopu :wink:

bo akurat ich to zniose w każdej ilości :D

 

hCr słuchałem kiedyś tego. i naprawde kiedyś było lepiej. teraz każdy uważa że potrafi rapować i powstają takie meza, wierni itd :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem lekko poczyłem się urażony .. hehe.. peace. a więc tak. ostatnio słucham głównie reggae i ragga oraz dobrego dubu. pozmieniało się ostatnimi czasy coś w moich gustach. z tym stereotypem niestety nadal tak będzie, a to wszystko przez nietolerancje i wytykanie palcami inności :? no cóż. może to idzie w dobrą strone ale bardzo powoli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc moge ci powiedzieć że nienawidze tylko polskiego  :wink:

Kalibra nie lubisz ??? 8O
nienawidze polskiego "chipchopu"

kaliber i paktofonika nienależy do polskiego chipchopu :wink:

bo akurat ich to zniose w każdej ilości :D

 

hCr słuchałem kiedyś tego. i naprawde kiedyś było lepiej. teraz każdy uważa że potrafi rapować i powstają takie meza, wierni itd :roll:

chciałbym podpowiedzieć kolegom szanownym, że założyłem Topic o Hiphopie i tam można by się wypowiadać :) ( może kiedyś będzie przyklejony )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo kolesie zmieniaja sciezke dzwiekowa bo hip hop to teraz maxymalna komercja. teraz nawet 10 latki sluchaja hip hopu! wiec jak zapodadza tak muzyke to im sie sprzedaz zwiekszy ! proste. a co do gry to ja bym bral 100% ogrinalna sciezke dzwiekowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "kumpla" który kiedyś słuchał Mansona to ubierał się w glany, koszulki z podobizną idola ( Mansona ) i ogólnie Black is my life :lol: Po jakiś dwóch latach przerzucił się na Hip-Hop i Eminem :D To oczywiście styl ubierania się zmienił szerokie spodnie bluzy z kapturem itd. Raz jak poszliśmy do koleżanki z nim to tak popatrzała na niego, i mówi " Z Darka skejt się zrobił" ten wielce oburzony i z tekstem " Nie jestem skejtem tylko hip hopowcem" :mrgreen: tutaj z innym kumplem zwijaliśmy się ze śmiechu. :lol: Potem przyszedł czas na techno :lol: No i zmiana stylu oczywiście, i tu się zdziwiłem patrzę na niego, a ten spodnie dresik adidaski, a na głowie żel :zonk: Kretyn jak nic :twisted: A od prawie roku ma internet w domu i w ogóle się nigdzie nie wychodzi, ( między innym nie zdał do następnej klasy ) a jak z nim rozmawiasz to w co drugim zdaniu znajdzie się słowo "LOL" :mrgreen:

 

Także to jest typowe myślenie nie których ludzi na różne subkultury :| Słuchasz tego i tego ubierasz się tak i tak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "kumpla" który kiedyś słuchał Mansona to ubierał się w glany, koszulki z podobizną idola ( Mansona ) i ogólnie Black is my life  :lol:  Po jakiś dwóch latach przerzucił się na Hip-Hop i Eminem  :D  To oczywiście styl ubierania się zmienił szerokie spodnie bluzy z kapturem itd. Raz jak poszliśmy do koleżanki z nim to tak popatrzała na niego, i mówi " Z Darka skejt się zrobił" ten wielce oburzony i z tekstem " Nie jestem skejtem tylko hip hopowcem"  :mrgreen:  tutaj z innym kumplem zwijaliśmy się ze śmiechu. :lol:  Potem przyszedł czas na techno  :lol:  No i zmiana stylu oczywiście, i tu się zdziwiłem patrzę na niego, a ten spodnie dresik adidaski, a na głowie żel :zonk:  Kretyn jak nic :twisted:  A od prawie roku ma internet w domu i w ogóle się nigdzie nie wychodzi, ( między innym nie zdał do następnej klasy ) a jak z nim rozmawiasz to w co drugim zdaniu znajdzie się słowo  "LOL"  :mrgreen: 

 

Także to jest typowe myślenie nie których ludzi na różne subkultury :| Słuchasz tego i tego ubierasz się tak i tak :?

przynajmniej wiedział że nie jest skejtem;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "kumpla" który kiedyś słuchał Mansona to ubierał się w glany, koszulki z podobizną idola ( Mansona ) i ogólnie Black is my life  :lol:  Po jakiś dwóch latach przerzucił się na Hip-Hop i Eminem  :D  To oczywiście styl ubierania się zmienił szerokie spodnie bluzy z kapturem itd. Raz jak poszliśmy do koleżanki z nim to tak popatrzała na niego, i mówi " Z Darka skejt się zrobił" ten wielce oburzony i z tekstem " Nie jestem skejtem tylko hip hopowcem"  :mrgreen:  tutaj z innym kumplem zwijaliśmy się ze śmiechu. :lol:  Potem przyszedł czas na techno  :lol:  No i zmiana stylu oczywiście, i tu się zdziwiłem patrzę na niego, a ten spodnie dresik adidaski, a na głowie żel :zonk:  Kretyn jak nic :twisted:  A od prawie roku ma internet w domu i w ogóle się nigdzie nie wychodzi, ( między innym nie zdał do następnej klasy ) a jak z nim rozmawiasz to w co drugim zdaniu znajdzie się słowo  "LOL"  :mrgreen: 

 

Także to jest typowe myślenie nie których ludzi na różne subkultury :| Słuchasz tego i tego ubierasz się tak i tak :?

przynajmniej wiedział że nie jest skejtem;]]]]

:lol: lol :lol: lol :lol: lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu chwila refleksji :)

" Wyzwolenie " 13.03.2001

 

Czemu ukrywamy swoją prawdziwą osobowość

Chowamy się za głosem tłumu

Udajemy że do nich pasujemy ,

Okłamujemy samych siebie ,

Okłamujemy Ich a oni nas

Tłumimy ból , złość , gdzieś w głębi siebie

Gdzie oni nie wtargną ,miejsce okryte pajęczyną

uczuć , która ciągle się powiększa , szarzeje ,

aż kiedyś pęknie , lecz może być zbyt późno ......

 

moje dawne wypocinki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

o kufa jak to przeczytalem to mnie zatkalo o_O ten polski hh to taki syff ze lol! pokasuja fajne punkowe kawalki i wpierdziela takie gofno: moja panna tez sie zdziwila kiedys ze ja szerokie spodnie decha i hh nie slucham tylko ostrego lupania:))) ale polski hh i jego pochodne mnie rozwalaja "ile dal bym by zapomniec.... jeden osiem LYY ostre ziomki:D" albo "yo yo dlamnie masz stajla:d"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "kumpla" który kiedyś słuchał Mansona to ubierał się w glany, koszulki z podobizną idola ( Mansona ) i ogólnie Black is my life  :lol:  Po jakiś dwóch latach przerzucił się na Hip-Hop i Eminem  :D  To oczywiście styl ubierania się zmienił szerokie spodnie bluzy z kapturem itd. Raz jak poszliśmy do koleżanki z nim to tak popatrzała na niego, i mówi " Z Darka skejt się zrobił" ten wielce oburzony i z tekstem " Nie jestem skejtem tylko hip hopowcem"  :mrgreen:  tutaj z innym kumplem zwijaliśmy się ze śmiechu. :lol:  Potem przyszedł czas na techno  :lol:  No i zmiana stylu oczywiście, i tu się zdziwiłem patrzę na niego, a ten spodnie dresik adidaski, a na głowie żel :zonk:  Kretyn jak nic :twisted:  A od prawie roku ma internet w domu i w ogóle się nigdzie nie wychodzi, ( między innym nie zdał do następnej klasy ) a jak z nim rozmawiasz to w co drugim zdaniu znajdzie się słowo  "LOL"  :mrgreen: 

 

Także to jest typowe myślenie nie których ludzi na różne subkultury :| Słuchasz tego i tego ubierasz się tak i tak :?

 

ten koles to pozer i tyle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to deskorolkowcy to spoko ziomale (sam nim jestem :)) Tony 4 to gra tak że wogóle rygać sie chce = 0 realizmu, spróbuj nauczyć sie ollie na realu.

gierka jest fajna tylko że 4 część jest najbardziej do pupy;]

 

a ollie niedawno sie nauczyłem i jest supcio :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ścieżki - profanacja....

Przecież za granicą skate to człowiek po prostu jeżdżący na desce, rolkachitp, a nie noszacy szerokie spodnie na pokaz...

Pozatym wkońcu skate'ci na zachodzie są kojarzeni z numetalem i hardcorem... zupełnie nei wiem ska wziął się ten nasz streotyp, zę HH ma cokolwiek wspólnego ze skateboardingiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...