Skocz do zawartości
dune2

zepsuta karta graficzna Sapphire 9800 pro ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na to wyglada bo zarowno filmy odtwarzane na dvd jaki divx zwalniaja,hacza lub przeskakuja jakby o kilka klatek.Sprawdzalem na roznych kodekach i sterownikach do karty i bez zmian.Wina napedow odpada gdyz zarowno dvd jak i nagrywarka sa nowiutkie a problem ten pojawia sie take przy odtwarzaniu filmow z dysku twardego.

 

Dodam ze problem ten wystepuje okolo 3 razy podczas 1,5 godzinnego filmu ale to denerwuje.

 

Mial ktos taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz za slabe krzeslo. obrotowe? ma podlokietniki? jak nie to pedziesz to biedronki!

 

a powaznie to wylacz karte dzwiekowa i zobacz czy film bez dzwieku tez bedzie tak robil mozliwe ze jakies skopane stery masz do dzwiekowki czy cos. (czesto tak ludzie maja na ss przy nf7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramu mam 512 na ddr jesli chodzi o temperature to ejst bardzo dobro bo nie dosc ze procka grzeje wentylatorego 3d-pro gigabyte to jeszcze mam niezla obudowe z dodatkowymi wentylatorami.

 

co do stero karty dzwiekowej raczej niemozliwe bo mam nowego SB audigy.

 

zastanawiam sie bardziej nad monitorem bo jak nie karta to moze on.

 

jak gram w gierki to czasem przelatuje taka jakby fala zaklocajaca obraz.

podobnie jest jak otwieram w windowsie IE i minimalizuje to tez jest jakby efekt falowania czasem.

 

karty nie podkrecalem wiec chlodzenie powinno byc dobre.

 

naprawde nie wiem co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...