Skocz do zawartości
yogurcik

Składam Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

nie zauwazyles ze kolo sklada kompa nie koniecznie dla siebie

Z pytania to nie wynikało a poza tym tylko zapytałem.

 

Yogurcik, jedno co wiadomo to to że nie zabardzo opłaca się teraz Celeron Tualatin (Socet370 odszedł :cry: :wink: ). Druga sprawa unikaj powtarzam unikaj Asusa A7S333 choć by był za 2zł patrz recenzja na www.in4.pl Osobiście polecam Ci Gigabyta nawet tego na KT266A lub opcja z Celkiem Wilamate tylko nie z R7000 lepiej R7500/9000 lub MX420/440 do wyboru wg. potrzeb i mozliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazyles ze kolo sklada kompa nie koniecznie dla siebie

Z pytania to nie wynikało a poza tym tylko zapytałem.

 

Yogurcik, jedno co wiadomo to to że nie zabardzo opłaca się teraz Celeron Tualatin (Socet370 odszedł :cry: :wink: ). Druga sprawa unikaj powtarzam unikaj Asusa A7S333 choć by był za 2zł patrz recenzja na www.in4.pl Osobiście polecam Ci Gigabyta nawet tego na KT266A lub opcja z Celkiem Wilamate tylko nie z R7000 lepiej R7500/9000 lub MX420/440 do wyboru wg. potrzeb i mozliwości.

tulipana napewno nie kupie a kompa potrzebuje drugiego poniewaz mam dossyc wojen w domu o niego a jak juz skaladac to skladac cos w miare sredniego wiec coraz bardziej jestem za amd wtedy bede mial porwnanie ktory lepszy p4 czy amd xp :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do Intela to mam mięszane uczucie po pierwsze P4 mialo juz 2 podstawki a szykuje się trzecia. Wieć odlicz sobie 1000 na monitor i za reszte zacznij składać kompa ale nie zaczynaj od procka czy grafy bo to zmienia się najczęściej. Ważna jest płyta główna, HDD, pamieci na 2 miejscu bo dołożyć zawsze można. A i jeszcze jedno co do LG to nie wiem ale ja mam pecha bo tej firmy CDRW tej firmy to szmira a ostatnio miałem CD-Rom x52 i nie czytał z dziwnego powodu płyt CDRW które mój CTX czyta bez zarztu. Ja bym postawił na Gigabajta (KT333 lub KT400) + Athlon XP + Radeon 9000 + Barracuda 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie jak sie wyrazicie o plycie ecs-a z kt333 i udma 133 nie pamietam jaki symbol ona ma i audio ma ?????????????????????

Pisałem Ci o niej na począdku topicu 8) . Podobno jest ok w testach wypada całkiem nieżle(np. Anandtech) Ja na twoim miejscu bym wziął.

ECS nie jest taki straszny jak go malują :wink: zwłaszcza teraz poprawia się.

 

ps. jeśli jednak myślisz o oc to raczej nie bardzo ale jak ma to być drugi komp to chyba może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...