Skocz do zawartości
Marcin_gps

Pytanie do osób z Wrocławia!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj szukać mieszkanka z kumplem i znalezlismy super kawalerke. Normalnie kopara mi zjechala jak zobaczylem ten budynek, wnetrze i stan mieszkania.

Do tego cena 600zl :o MASAKRA!!!

 

Tylko jest jedno ale

 

 

TRÓJKĄT BERMUDZKI A dokladny adres (ul. Komuny Paryskiej, 100M od krzyzowki Pułaskiego/Komuny Paryskiej)

 

Czy tam na prawde nie mozna po zmroku sie pokazywac? Czy to jakis mit?

Bo jesli tak, to ja dziekuje...

 

Co o tym myslicie???

 

Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - kiedys bylo gorzej i wtedy powstal mit

tam dalej jest niebezpiecznie (bodajrze 3 miejsce pod wzgledem ilosci rozbojow we wroclawiu) ale czy jest az tak strasznie - wiem ze czesto okradaja tam samochody i policjanci boja sie tam zapuszczac wiec nie uswiadczysz tam za wiele patroli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh

 

na warszawskiej pradze tez niby lepiej sie nie pokazywac, a wracalem praga w nocy pare razy w dodatku w kraciastych spodniach z agrafka w nosie (wiec bylem potencjalnym celem)

 

to samo niby jest na ochocie a tez nic mi sie nie stalo

 

co ciekawe na pradze chcieli mnie okrasc pare razy ale w bialy dzien ;]

 

 

prawda jest taka, ze gdyby faktycznie bylo tam tak, ze kazdy klto wraca do domu kolo polnocy zostaje okradziony/pobity, to jednak smiem twierdzic, ze policja by sie tym szybko zajela....;/

nawet policja nie tolerowalaby czegos takiego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...

 

jezeli masz sie stresowac za kazdym razem wracajac do domu i ewentualnie stracic cos np telefon, to juz lepiej doloz kase i bierz mieszkanie gdzie indziej :)

 

jezeli mieliby cie okrasc, to wyjdzie ci taniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh

 

na warszawskiej pradze tez niby lepiej sie nie pokazywac, a wracalem praga w nocy pare razy w dodatku w kraciastych spodniach z agrafka w nosie (wiec bylem potencjalnym celem)

 

to samo niby jest na ochocie a tez nic mi sie nie stalo

 

co ciekawe na pradze chcieli mnie okrasc pare razy ale w bialy dzien ;]

 

 

prawda jest taka, ze gdyby faktycznie bylo tam tak, ze kazdy klto wraca do domu kolo polnocy zostaje okradziony/pobity, to jednak smiem twierdzic, ze policja by sie tym szybko zajela....;/

nawet policja nie tolerowalaby czegos takiego....

w sumie wiesz, do czasu ;-)

btw. ty sie nie masz czego bac przeciez jakby ktos podskoczyl to bys go pokroil swoją maczeta ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie jestem na trojkacie - do poznej nocy - nie ma burd zadnych - to wygaslo - skini i dresiarze przerobili sie na skate

 

w<span style="color:red;">[ciach!]</span>l mozna wylapac predzej w rynku a nie na trojkacie - taka prawda

 

pozatym.... swoi swoich nie bija - wiec jezelibys mieszkal na trojkacie , to by cie nie ruszyli - bo mieszkasz tam

 

logiczne ne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem niezbyt ciekawe kraza legendy o tym miejscu :] ale bardzo wiele sie tam zmienilo :) chodzilem tam o 21 na kursy niemieckiego i nie napotkalem zadnych nieprzyjemnosci :)

ale co jak co na rowerku unikam tamtej okolicy w takich godzinach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF-2 --> nie rob jaj!! Wiadomo, ze bez rachunkow. We Wrocu najtaniej w centrum 650/700 za kawalerke, a za i za 1000 sa

Nie robię...

Płacę 629zł od czerwca (wcześniej 580zł) za dwa pokoje, kuchnię i łazienkę (razem 62m) razem z rachunkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, ja od pazdziernika tez bede mieszkac we wroclawiu, znajoma zalatwila mi mieszkanie na trauguta, tez duzo slyszalem o tym miejscu ;] rzeczywiscie jest tak zle ? adres to trauguta 70............ podobnie jak zalozyciel tematu.. 600zł i dobre warunki ;] moe lepiej szukac miejscówki w innym rejonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Słuchaj ja mieszkał na 1 roku, też w kawalerce, ale na Kniaźiewicza ;) to jeset równoległa do komuny, w stronę dworca ;) więc praktycznie to samo :) i powiem Ci że nie doświadczyłem tam żadnych przykrych rzeczy, co więcej było super, do Heliosa blisko, Galeria, Rynek, obok na dworcej fajny sklep muzyczny ( chodzi mi o sprzęt ), piekarnie chyba ze 2 :D no i jak dobrze pamiętam sklep Piwko :D. Jest tam na niej też pub "Pomyłka" i naprawdę ta nazwa jest adekwatna, ale pamiętam, że w październiku rzucało się kostką za browar, jak wypadło 2 to 2 złote płaciłeś itd ;p ale tylko raz tam byłem :P jak spiliśmy browar to wyszliśmy ( speluna ). Gdyby nie fakt, że drogo za nią płaciliśmy z qmplem, to być może dalej byśmy tam mieszkali. To nie jest centrum "trójkąta bermudzkiego", idź sobie na Traugutta w głąb i zobacz jaka jest tam architektura ;). Chociaż qmpel z roku też tam mieszka na Tragutta i nie NARZEKA.

 

p.s. A gdzie w ogóle zaczynacie studiować ? :) jak na PWR to może się zobaczymy ;p a teraz mieszkam koło Prusa :) i chyba do końca tutaj będę :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mit w ostatnich latach dużo sie tam i wogóle w całym wrocławiu zmieniło (u mnie także na Ołbinie pamietam jesczez jak byłem szczeniak to nas goniły patrole jak na rowerach jeździliśmy a w nocy omijali szerokim łukiem tą dzielnice teraz patrole sa non stop i w sumie to dobrze tylko za czesto zpisują normalnych ludzi :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no dzieki za kilka zdań które mi troche humor poprawiły. Ja zlozylem papiery na dziennikarstwo na UWr ( w piątek egzamin - szanse małe, ponad 1000 kandydatow na 50 miejsc.. ), druga opcja to informatyka na jakiejs szkole prywatnej, znam dwie szkoły we wroclawiu na których mozna studiowac informe, Copernicus i WWSIS, znacie jeszcze jakies ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copernicus powiadacie.... Hehe prywatna uczelnia jednego z prof. z Polibudy... Bardzo fajną stosuje wymowę ang. słów... Jedyny w swoim rodzaju koleś.

 

Co do mieszkania na Komuny.. Hm.. ja od tego roku będę tam mieszkał, numer coś koło 50, z kumplem, który już jakiś czas tam mieszka. On chodził tam po nocy, podobnie inni lokatorzy i nic nie mówił, zeby chcieli go skroić, oklepać, czy coś podobnego. A co do spotkania Wrocławskich tweakowców... Możnaby się na forum dogadać na jakiś dzionek na początku października, heh, "wymienić doświadczenia"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom  kolega tam chodzi i mówi ze daje rady. najbardziej podoba mi sie w tej szkole możliwośc zrobienia dużej ilości papierków + inż (np. Akademia Cisco jako obowiązkowy przedmiot )

1547279[/snapback]

cisco sam bym sobie zrobil chetnie kilka poziomow :) do inz infy sie przyda za granica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copernicus powiadacie.... Hehe prywatna uczelnia jednego z prof. z Polibudy... Bardzo fajną stosuje wymowę ang. słów... Jedyny w swoim rodzaju koleś.

 

Co do mieszkania na Komuny.. Hm.. ja od tego roku będę tam mieszkał, numer coś koło 50, z kumplem, który już jakiś czas tam mieszka. On chodził tam po nocy, podobnie inni lokatorzy i nic nie mówił, zeby chcieli go skroić, oklepać, czy coś podobnego. A co do spotkania Wrocławskich tweakowców... Możnaby się na forum dogadać na jakiś dzionek na początku października, heh, "wymienić doświadczenia"... ;)

1547867[/snapback]

hahaha Tylko nie mów że to jest prof. Kisilewicz ? :D <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...