Skocz do zawartości
Dalton

Wiatrak 80x80x32 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje samego wiatraczka o tych wymiarach bo chce go zalozyc na radiator z thermalteka extreme volcano 12 a ten co jest w oryginale jest strasznie glosny :) szukam czegos cichego i w miare wydajnego za pomoc dzieki z góry.

 

P.S - z tego co szukałem wszystkie miały 80x80x25 :( chyba ze mozna na ten radiator zamontowac o innych wymiarach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można zamontować każdy inny wentylator o wymiarach 80x80

A ten wentylator z linka jest bardzo kontrowersyjny niektórzy twierdzą że wykurzająco cyka, ale sam nie sprawdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jeszcze poleciacie ?? moze jakiegos sunona lub papsta ?? a jeszcze na dodatek nie potrzebuje zadnych swiecących migajacych grających i innych cudów on ma cicho chodzic i w miare byc wydajny znalazłem cos takiego http://www.csklep.pl/product_info.php?cPat...products_id=165

moze bedzie okej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć cicho i wydajnie to ja radzę Ci tak:

Kup przejściówkę z 80x80 na 120x120, przykręć ją do radiatora i na nią jakiś fajny, cichy duży wentyl!

 

Jeżeli posiadasz kontroler do wentyli polecam takiego http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29831632

startuje od 4V, przy 12V jest poprostu przeciąg (151cfm) ale też jest głośny! Optymalne V jego pracy to ok 7V (w miarę cichy i bardzo wydajny) Mam takie dwa i jestem z nich zadowolony.

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odswiezyc temat bo rowniez szukam zamiennika za wentyl od Tt V 12 eX.

 

Niestety przejsciowka 80->120 nie robi roboty gdyz poprostu nie mam miejsca.

 

Co w takim razie z 80 polecacie cichego, wydajnego i we w miare rozsadnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnij 120 ale tak żeby był wkręcony jedną śrubą i częściowo owiewał dookoła ;] male martwe pole i chyba łatwiej dobrać dobre 120mm,, droższe też specjalnie nie są, temp też pewnie na +

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...