Skocz do zawartości
Gość scooter99

problem z podkręceniem Athlona XP 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scooter99

posiadam płyte główną MSI KT3V + Athlon 2000+

theramltake voolcano 10+ temperatura w spoczynku to jakies 45stopni a w stresie 65 stopnni i chciałbym go jeszcze bardziej podkręcic niz teraz a oto ustawienia:

FSB 166 i mnoznik 10,5 =1753Mhz działa stabilnie

FsB 141 albo 142 mnoznik AUTO =1753Mhz działa stabilnie

jakie kolwiek wieksze podnoszenie Fsb albo mnoznika powoduje zwisy w grach albo w programach testujących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scooter99

a jak zwieksze tylko mnoznik który jest ustawiony automatycznie na 12,5 do 13 a ja daje więcej to komp nie wstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie masz palaminio to zapomnie o oc bo ten proc do tego sie nie nadaj jakie po zatym to jest koniec serii tego proca i temp tez masz nierewelacyjne czym <50* jesli masz inny redzen to moze jeszcze powalczysz dla takich temp ale >60* w stersie to zapomnij ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palminio jak bum cyk cyk :-P srednio osiagnoles max z tego procka :? swoja droga ja z 2000+ (palinio) wyciagnolem na :blink: :lol: escie K7Vta3 na via 266 :lol: 1875 i to max potem juz sie walilo, 1700+ paminio szedl na cos okolo 1,7Ghz wiec jak na palminio calkiem niezle i to jeszcze na takiej płycie :lol: :lol: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam płyte główną MSI KT3V + Athlon 2000+

theramltake voolcano 10+ temperatura w spoczynku to jakies 45stopni a w stresie 65 stopnni i  chciałbym go jeszcze bardziej podkręcic niz teraz a oto ustawienia:

FSB 166 i mnoznik 10,5 =1753Mhz działa stabilnie

FsB 141 albo 142 mnoznik AUTO =1753Mhz działa stabilnie

jakie kolwiek wieksze podnoszenie Fsb albo mnoznika powoduje zwisy w grach albo w programach testujących

994414[/snapback]

U mnie bez problemu poszedł na 2000MHz, FSB-160MHz, Mnożnik - 12,5. Jądro - Palomino oczywiście. Całość chodzi bardzo stabilnie. Reszta jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...