Skocz do zawartości
michu1982

problemowosc Abit nf7 vs Asus a7n8x-e deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem Bartona 2500+ M 1.45V i zastanawiam sie nad tym ktora plytke z tematu zakupic. Czytalem faq do obu i szczeze mowiac troche mnie zaskoczyly. Abit - podobno ma jakies kwasy z ustawianiem magistrali i trzeba druty pchac do soketa zeby sie dalo. Wystepuje takie cos w wersjach teraz sprzedawanych?. Epox skolei podobno zre sie z duza czescia pamieci 512 Mb (a takie kupie), a do tego ma ogranicznie mnoznika - jak to bedzie wygladac na tym Bartonie?

Dosyc mam tych zabaw z przerobkami proca czy plyty po zabawie w oc tbirda 1.2 na k7s5a i dolutowywaniu dodatkowych czesci do r9000 :)

 

Napiszcie prosze, ktora plyte polecacie kupic, zeby bylo jak najmniej kwasow, idealem bylo by - "wchodze do biosu, zmniejszam mnoznik, ustawiam fsb 200 i dziala". Ale jesli tak sie nie da to trudno, ktora bedzie najblizej tedo idealu.

BTW: wszystkie czesci kupuje w USA, takze jak wroce do Polski nie bede mial gwarancji - to drugi bardzo wazny powod do unikania wszelkich kwasow.

Linki do newegg.com gdzie bede kupowal

abit: http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc....-127-167&depa=1

asus: http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc....-131-478&depa=1

Ktora zamowic?

michu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za plyta "epox a7n8x-e deluxe"?

Nie slyszalem aby Epox taie robil :). No chyba ze wykupil Asusa poc cichu i tylko nieliczni sie o tym dowiedzieli :)

:)

Sorka ofkoz chodzi o asusa, nie wiem co mi do lba strzelilo z tym epoxem

michu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego asusa 3-4 miechy zero problemow!!! Super stabilna a z kreceniem troche slabo bo ma ograniczone mozliwosci np ustawienia mnoznika, napiecia procka i Ramu!!! Ale itak goraco polecam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za plyta "epox a7n8x-e deluxe"?

Nie slyszalem aby Epox taie robil :). No chyba ze wykupil Asusa poc cichu i tylko nieliczni sie o tym dowiedzieli :)

:)

Sorka ofkoz chodzi o asusa, nie wiem co mi do lba strzelilo z tym epoxem

michu

Tez czasem tak mam :)

Teraz sam bede kupowal plyte i mysle nad tym Abitm(AN7). Do Asusa nie mam zaufania(do tego modelu). nawet nie wiem czemu :P. Jeszcze zastanawiam sie nad Abitem NF7-S.

A co do kupowania w USA. To ktos ci przywozi czy przesylka? Jesli przesylka to uwazaj. Nigdy nie wiadomo ci ci przesla a odeslac im moze byc bardzo klopotliwe do tego prawo w USA nie zmusza sklepu internetowego do przyjecia towau spowrotem do ilus tam dni. No i gwarancja. Jesli jej nie stracisz to bedzie bardzo utrudnione wyegzekwowac ja.

Ja planuje kupic tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje kupic tutaj

hymm co ona taka tania w tym arest'cie? tansza nawed niz na newegg, to jakas ubozsza wersja czy co, nic sie tam nie chwala zeby byl mpc-t a ja chce miec soudstorm - jak jest z ta plyta?. Bo jak to jest rzeczywiscie pelna wersja to sie wstrzymam z kupowaniem tutaj i kupie w Polsce

michu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...