Skocz do zawartości
borygo36

Nie wiem co wybrac :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do wyboru 2 karty :

GFf4 Ti4200 64Mb AGPx8 Leadtek

Ati R9550 128Mb (128bit) HiS,Saphire.

Prosze doradzcie co bedzie lepsze ,chce synowi wlasnie sprawic na urodzinki i nie wiem co lepsze do gier jeszcze raz prosze doradzcie cos.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie choc bylo juz wiele razy. Zaraz pewnie rozpeta sie wojna miedzy zwolennikami radka a mnostwem szczesliwych posiadaczy niesmiertelnego gf 4 ti :lol:

 

Ja mam ten sam problem i do nisko budzetowego kompa wybieram HIS 9550 glownie dlatego, ze kosztuje tylko 309 zl i dostaje 2 lata gwary, a karte mozna spokojnie podkrecic do wydajnosci radka 9600.

 

Syn moze nie nacieszy sie Doomem 3 w high detalach, ale za ta cene ciezko znalezc cos lepszego.

 

GF4 Ti4200 Leadtek to kultowa karta, ale jakos nie lubie kupowac uzywanych kart na allegro. Ludzie je mocno kreca i nie wiadomo jak dlugo takie cos jeszcze pozyje.

Ale jak masz pewniaka, najlepiej jeszcze z gwara w cenie kolo 300 zeta to bierz i zapomnij o Radeonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem w tej chwili mam GF4 MX 440 64mb i mi placze ze doom 3 mu zwalnia ,wiec postanowil namowic biednego staruszka :D zeby na urodzinki odmlodzil kompa (Athlon 2400xp ,512 DDR ,80Gb WD)wiec zadzwonilem do znajomego i zaproponowal mi te karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do wyboru 2 karty :

GFf4 Ti4200 64Mb AGPx8 Leadtek

Ati R9550 128Mb (128bit) HiS,Saphire.

Prosze doradzcie co bedzie lepsze ,chce synowi wlasnie sprawic na urodzinki i nie wiem co lepsze do gier jeszcze raz prosze doradzcie cos.

Pozdrawiam.

Ja mam 4 Ti (od dwóch lat) - ale kupując kartę dzisiaj wziąłbym GF 9550 + Silencer oraz radiatorki na ramy. Podkręcisz go do wartości wyższych niż PRO, i masz kartę z DX9 która w nowych grach bije 4Ti, a w starych jest na jego poziomie (lub ciut niżej - ale do starych spokojnie starcza). Radzio ma też lepsze Anizo i AA.

 

Producent ? His albo GByte - ważne by była 128 bitowa.

 

Sam zastanawiam się nad zmianą swojego Ti na R9550 - wszak ta druga ma 128 MB ram (...kiedyś myślałem że 64 MB starczy - aż nie odpaliłem sobie gry singles - gierka napisała, że do komfortowego grania potrzeba 128 MB, inaczej muszę ciąć tekstury)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...