Skocz do zawartości
Michal_P

Jak odróżnić radka 9800 SE z szyną 256 bit od 128 Bit ??

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki

pytanie niewiernego TOMASZA - CZY TRAFIAJA SIE KARTY Z PAMIECIAMI W "L" A MIMO TO 128 BIT ??

Fabrycznie nie.

 

I czy któryś program narzedziowy jednoznacznie pokaże, czy szyna do pamieci jest 256 czy 128 bit ??

RivaTuner.

 

 

 

Wrześni@k mnie ubiegł :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc karta już w kompie, chodzi bez problemu przed zmodowaniem

Po zmodowaniu Omegami, na ekranie pojaiwają sie dwa podwójne pionowe rzędy kropek (w 1/3 i 2/3 ekranu) . Nie dostrzegłem ewidentnych artefaktów (a już kiedyś widziałem artefakty karty) ani przekłamań teklstur.

czy oznacza to, ze karta nie da sie poprawnie podkręcić do PRO ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, chyba ze rzedy kropek spowodowane sa przegrzaniem (grafa gdzieje sie bardziej przy 8 potokach). Pusc cos co bedzie wialo na pamieci, jak problem nie zniknie no to sorry.. nie trafiles na 100% modowalny egzemplarz.

 

BTW przeciez te rzedy kropek to sa wlasnie ewidentne arty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc karta już w kompie, chodzi bez problemu przed zmodowaniem

Po zmodowaniu Omegami, na ekranie pojaiwają sie dwa podwójne pionowe rzędy kropek (w 1/3 i 2/3 ekranu) . Nie dostrzegłem ewidentnych artefaktów (a już kiedyś widziałem artefakty karty) ani przekłamań teklstur.

czy oznacza to, ze karta nie da sie poprawnie podkręcić do PRO ??

Masz na myśli dwie pionowe kolumny ułożone jakby z białych kwadratów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób jeszcze tak jak napisałem: wgraj omegi a jak pojawią się kolumny to wyciągnij i ponownie wsadź grafę. Dziwne ale sktkowało....

Miałem coś podobnego na jednej z moich poprzednich kart, mimo restartów efekt pozostawał ale to mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, brzmi to trochę abstrakcyjnie ale inaczej tych pasów nie mogłem sie pozbyć. Pomogło zwykłe wyjęcie i ponowne włożenie karty. Nie wiem dlaczego, bo to jest w sumie bez sensu, ale za każdym razem pomagało, tymbardziej nie wiem czego to mogła być przyczyna. Xperty mają taką przypadłość, co Ci szkodzi spróbować, to 5 min roboty... ewentualnie możesz spróbowac w innym kompie. Jeśli to nie pomoże to lipa.

Mam tylko nadzieję że mówimy o tym samym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoglo. .. Moja karta to Saphire

Odpalilem na chwiel Splinter Cella.. i tak z kolei paski są białe .. ale pojawiaja sie tylko przy widoku na wprost.. jeżeli widok jest z kata.. juz ich nie ma

musze potestowac dalej

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...