Skocz do zawartości
Sid

FreeBSD

Rekomendowane odpowiedzi

http://FreeBSD.o7.pl

 

Wiem - nie ma się co zawartością chcwalić - ale przecież nie będę pisał w tempie 20 artów na godzine :) I tu moja prośba - zresztą przeczytajcie ostatni news =) Żeby jakoś się więcej ludków zrobiło bo jest 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień to logo php na forum bo razi  :wink:

Myślałem o tym :D Ale postanowiłem jakiś czas zrobić reklamę phpBB ;) Ale logo zmienie w najbliższym czasie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde spoko, życzę powodzenia w rozwijaniu tej stronki.

Kolorystyka spox, a co do tego logo to ja bym przywalił czymś w kolorze "diabelskiej czerwieni" i niech daje po oczach a co!!

Co do treści to narazie niema zabardzo jak oceniać bo to jak widac początek.

 

Sam powiem szczerze myślałem o przesiadce na FREEZBEE ale zabardzo przywiązałem się do mojego Auroxa 9.2 (wszystko tak ładnie skonfigórowane poukładane poprostu miodzio - ze az żal to wszystko rozpie.....ć) a na trzeci sytem nie mam poprostu miejsca. Ale może kiedyś wpadne w "szpony diabła", chociaż raczej będzie to Gentoo lub Slack niż FreeBSD.

Z X-sowym pozdrowieniem Ducat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stronka ladna :)

fajnie ze zgodna z xhtml 1.1 :)

jak wiecej ludzi bedzie robilo zgodne z nim strony to wiecej ludzi bedzie korzystalo z firefoxa i opery bo po exploderem strony zazwyczaj nie wygladaja tak jak trzeba .

ale tak wlasnie Microsoft respektuje standardy W3C :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...