Skocz do zawartości
AbsoluT

Czy wystarczy...

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem duron 1800 i nie wiem czy nie bede musiał wymienic wentylatora,. który aktualnie przy duronie 750 mi chodzi na 5114rpm. Nie wiem co to za wentylator, bo na pudełku za wiele nie jest napisane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wielkości radiatora. Nie jest wcale powiedziane, że nie da rady. Jeżeli wentylator ma rozmiar przynajmniej 60x60 i dmucha ponad 5000 obrotów a żeberka radiatora mają minimum 40 mm wysokości to są szanse, że da radę. Sam kiedyś używałem takiego radiatorka z durona 650 na duronie 1200 (który grzał się podobie, a może nawet bardziej jak 1800 na nowym jądrze).

 

No oczywiście najlepiej kupić nowy ;D

osobiście polecam Arctic Cooling Cooper Silent 2 TC

http://www.arctic-cooling.com/en/products/...r_silent2r2_tc/

Całkiem cichy (cichszy od Whisper Rock), ale nie pozwoli prockowi się przegrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem nie ryzykować :] i kupiłem nowy wentyl, padło na cooler mastera bo kasy nie starczyło na Spire Whisper Rock IV (kosztuje w Łodzi 70 złotych)

lol :lol: ladnie tam zdzieraja toz to pentagrama mozna kupic :Pja u siebie w miescie q92alcu kupilem za 52zl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem nie ryzykować :] i kupiłem nowy wentyl, padło na cooler mastera bo kasy nie starczyło na Spire Whisper Rock IV (kosztuje w Łodzi 70 złotych)

I za to szanuje Allegro.. można tam dostać towar za połowe ceny... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...