Skocz do zawartości
Pinio

Insufficient bandwith

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami wyświetla się taki komunikat "other applications occupy the usb bandwith pls close all other app, then remove other usb devices". A wyświetla się on w związku z sagem 800, którego czasami ładuje a czasami nie. O co chodzi. (Win XP prof, athlon xp 1700, Gigabyte GA-7VRX, 512 ddr kingston KVR266). O co chodzi i jak zrobić żeby działało. Żadne inne urządzenia do usb nie są podłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze, zeby byt to problem z twoim komputerem raczej z jakoscia twojego polaczenia.

Skontaktuj sie z Twoim prowaiderem i zarzadaj sprawdzenia sygnalu w Twoim mieszkaniu. Co mozesz zrobic w miedzyczasie, to powylaczc wszystkie urzadzenia, ktore "tworza" pole elektro-magnetyczne (np. TV) nawet jak sa w innym pokoju, poniewaz moga one blokowac kiepskiej jakosci sygnal.

Modem prawdopodobnie odczytuje "slaby" sygnal i interpretuje to jako USB problem a nie exchange problem.

 

Rowniez upewnij sie, ze masz ostatni bios do swojej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim providerem jest tepsa. Wcześniej przez około 6 miechów było ok. Mam trochę dużą odległość od gniazdka parter->drugie piętro. W instrukcji jest napisane, żeby nie stosować żadnych przedłużaczy i tego typu rzeczy. Jak oni to sprawdzają u siebie czy przysyłają kogoś? Ile to kosztuje? Czy mogę do nich zadzwonić i kazać wzmocnić sygnał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego jak sprawdzenie sygnalu jest darmowe. Tepsa moze sprawdzic jakosc lini, ale w Twoim przypadku wazne jest sprawdzenie "mocy" sygnalu w Twoim mieszkaniu.

Odleglosc pomiedzy gniazdkiem a komputerem (modem) powinna byc jak najmniejasza. Z tego co piszesz to u Ciebie to kilkanascie metrow! Jestem zaskoczony, ze w ogole Ci polaczenie dziala.

 

Zrob sobie przysluge i skontaktuj sie z Tepsa. Kiedy przysla "mechanika", to po prostu zapytaj go jakie jest najlepsze rozwiazanie w Twojej sytuacji. Jestem pewien, ze Ci bedzie w stanie pomoc.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...