Skocz do zawartości
Jeddite

Kontroler USB - problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem podczas instalowania kontrolera USB firmy MINT. Po włożeniu w slot PCI(ostatni wolny) system ładuje sie i w pewnym momencie(po pokazaniu sie loga) zatrzymuje się. Przypisałem ręcznie przerwanie 07 (bo myslalem ze to jest przyczyną konfliktu), ale jest dokładnie to samo.

 

wyskakiwał błąd error #1: Real Mode DOS driver already loaded

 

Uruchomiłem sysedit i w autoexec.bat zmieniłem odpowiednie wpisy(zgodnie z zaleceniami znalezionymi w necie). Po prostu nie uruchamia się teraz.

 

Jednak to nie było przyczyną problemu.

 

Jak myślicie co to może być i jak to poprawnie zainstalować?

 

Czekam na wszelkie opinie i pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie podałem konifgu kompa :oops:

 

To nie ten komputer z mojego opisu. Chodzi o stary sprzęt AMD K2 366MHz zainstalowany jest win98SE, płyta ma 3 sloty PCI i 3 ISA oraz jeden AGP, ale nie ma portu USB dlatego chcę wrzucić kontroler na slot PCI. Dźwiękówka to diamond sonic impact S90.Nic nie jest kręcone.

 

Błąd dotyczył dzwiękówki i to właśnie w niej doszukuję się problemu.

 

Jak coś jeszcze podać to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kontroler to USB 2.0 czy 1.1? Zanjomy kiedyś montował w starym sprzęcie kontroler USB 2.0 i też nie działało, jak wymienił w sklepie na USB 1.1 to poszło. Nie bardzo rozumie dlaczego ;D Teoretycznie nie powinno być różnicy, ale jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...