Skocz do zawartości
Traktor16

montarz zalmana 80d-hp

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.

wlasnie dostalem zestawik zm-80d-hp, ale qwa otwory na mojej kartcie grafiki niesa tak samo rozstawione jak te na chlodzeniu(moja karta radek9600xt fireblade by sapphire).

wiec moje pytanie jest nastepujace: czy moge lekko powiekszyc otwory na karcie aby wszystko do siebie pasowalo??. chodzi o to coby karta sie niezjebsula, jesli niemozna w karcie bede musial powiekszyc w zalmanie. czekam na szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. postaram sie jakos wwiercic w zalmana choc to moze byc bardzo trudne, ale karta sie zepsuje czy sie niezepsuje?? jest jakas regula?? bo kolo otworow sa biale linie i wydaje mi sie ze od otworow do bialych linii mogl bym powiekszyc otwor, ale niejestem pewien :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc. 

wlasnie dostalem zestawik zm-80d-hp, ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> otwory na mojej kartcie grafiki niesa tak samo rozstawione jak te na chlodzeniu(moja karta radek9600xt fireblade by sapphire). 

wiec moje pytanie jest nastepujace: czy moge lekko powiekszyc otwory na karcie aby wszystko do siebie pasowalo??. chodzi o to coby karta sie niezjebsula, jesli niemozna w karcie bede musial powiekszyc w zalmanie. czekam na szybka odpowiedz.

Sprecyzuj ze nie sa tak samo rozstawione - nie wiem jak jest w wersji D, ale w C rozstaw sie dosc konkretnie reguluje i wejdzie praktycznie do wszystkich dziur :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak bede wiercil pilnikiem w zalmanie, jak sie dobrze przyjrzalem to w karcie zaduzo nienawierce, jesli chodzi o rozstaw :) to niemam linijki :D, ale da sie go sporo powiekszyc, jednak jesli chodzi o zmniejszenie to o jakies 2mm co i tak niewystarczylo :(. niestety :( dzisiaj niezloze tego :( bo musze na wesele jechac... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...