Skocz do zawartości
Spawacz

Jak wycisnąć wszystkie soki z Geforce (chłam) 5600 XT :) ???

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem kartę w sklepie tak jak radzil "DeTe" niestety dali mi kartę uszkodzoną (widoczne artefakty), znów wymieniłem i dali mi GF FX 5600 (z pamięciami Hynix) firmyManli - (pojecia nie mam co to za firma).

 

nie chcąc zakładać nowego tematu może moglibyście rozszyfrować oznaczenia na pamięciach (ile "ns" i mniej więcej na ile pójdą)

Hynix

HY5DU281622ET-4

Korea 46CC1325 BQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny temat ale jak bym miał 5600 to bym się pochlastał albo z robił ten mod z odłączeniem wiatraka mimo iz z natury uczciwy jestem ;-) 5600/5700(o 5200 nie wspomnę) to taki chłam,że wolałem kupić radka 9550 jak zobaczyłem wyniki 5600 u kumpla z a2500+ .

3dmarki to jeszcze .... ale w grach to woła o pomste o nieba.....

nv nabijała klientów w butelke ;-) może 6200 to będzie dobra karta bo od czasu gf2mx400 to nie było dobrej karty nvidia w cenie 300-600zl :-(

mam teraz ati bo sie nv doigrało....

i nie żałuje... ale co detonatory to detonatory...catalystom to duużo brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz hynixy 4ns- ostatnia cyfra

 

na moim radki idą na 530(po vmodzie-zabawach z lutownicą

dochodzą niektórzy do 600)

jakieś radiatorki stosujesz?

i jeśli pamiętasz na ile ci poszły bez stosowania chłodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nic nie dają jeżeli chodzi o podkręcanie- więcej raczej nie idą

z radiatorkami więcej, ale masz pewność,że sie nie przegrzeją i nie padną

mam radiatorki cooler mastera- takie aluminiowe samoprzylepne za 20 zl

 

ile pójdą pamięci to zależy od egzemplarza(niektórym na r9550 560 idą) oraz napięcia na pamięciach- nie wiem jak jest z fx ale jak ludzie robią v-moda radkom to dochodza z 540 do 600 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. mam karte XFX GeForce FX 5600 - jaki moge bios wsadzic do tej karty albo czy moge ja jakos podkrecic ?? na procku mam 270 mhz a na pamieciach 500 mzh. Na pamieciach sa radiatory nio i calkiem niezly wiatrak na procku. Pelase help !!!

 

tylko mi dokladnie wytlumaczcie krok po kroku :) jak i co :) i co mam zrobic jak wgram bios i karta mi nie ruszy :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...