Skocz do zawartości
a_n_y

Athlon 64 wersja z 1mb czy 512kB i jakie mobo do tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

Athlon 64 wersja z 1mb czy 512kB i jakie mobo do tego?

Mobo niezadrogie bo na reszte mi niestarczy.

Z gory dzieki za pomoc.

Sprawa przedstawia się tak, że A64 z 1mbL2 kosztuje 999zł a ten A64 z 512L2 2800+ dostaniesz za niecałe 700- wybór należy do ciebie. Co do mobo to jedyne sensowne wyjście to Abit KV8-Pro. IMHO na innych chipsetach niż K8T800Pro i NF3-250 nie oplaca się brać bo nie mają one blokady PCI/AGP :)

BTW- najtaniej jest na http://www.arest.pl - sam zobacz!! Normalnie wczoraj obczaiłem te ceny i zwaliły mnie z nóg! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bym polecal Asus K8N-E Delux rev.1.05.

Plytke taka, podobna!!!, ale rev.1.04 znajdziesz na www.barwkomp.pl za ~630zł.

Dlatego 1.05 bo po aktualizacji biosu masz mozliwosc podniesienia napiecia na ddr do 2.8. Normalnie tylko 2.7 To jest jedna z wad tej plyty, ale poza tym wymiata Jeszcze jej nie mam, ale zamierzam kupic jak sie pojawi rev.1.05. Tu masz linka do strony producenta: http://usa.asus.com/products/mb/socket754/..._d/overview.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ceny ma ten arest jak pomysle ze miesiac temu placilem za mojego procka 800 stow :cry: a co do mobo nie polecam asusa, ja niestety kupilem takiego jak w podpisie i teraz zaluje asus ma najbardziej beznadziejny bios jaki zdazylo mi sie ogladac po prostu porazka lepiej abita albo epoxa od asusa radze trzymac sie z daleka no chyba ze nie masz zamiaru krecic wtedy plyta jest warta polecenia bo jest stabilna jak skala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma sprawa coolera?

box to shit czy jest znosny jak nie box to co polecicie?

skladam kompa dla przyjaciela i on niechce sie bawiac wc (pozatym zadrogie)

pozatym jakie pamiatki do tego polecacie :

producent

CL

itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

A na jakim chipsecie ten ASUS? bo jak nie pro albo 250 to shit.

BTW: nie wiem czy jest A64 3000+ z 1MB L2- w ogóle u nich te opisy to pomyłkA, NP 333mhZ

Co do pamiątek to Hynixy- tanie i dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...