Skocz do zawartości
Mandragor

RivaTuner 2.0 RC 15.1 - juz jest

Rekomendowane odpowiedzi

6800nu i bez odblokowywania jest dużo szybszy od 9800PRO, więc i tak warto ;)

 

Cholera, sorry za to jak teraz odpisuje... nie mam w planach klepania postów ale troche nocy zarwałem... Nie chche też "zawalać" ale musze to pokazać... ,że jednak w "niektórych" przypadkach w konfrontacji 6800 vs 9800Pro wyniki są jakie są... ale to tylko niektóre także o całkowitej LEPSZOŚCI i NOWOCZESNOŚCI ciężko tu mówić...

6800 jest szybka ale ...

 

W sumie sam zastanawiam się jak 12-potokowiec uległ 8-śmio

z podobnej półki cenowej ? :)

 

Tutaj te screeny (Nie cytujcie tego posta bo bedzie SYF...)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co tydzień ciś w niedziele do kościoła modlic się, że ten 6800 ci się nie zjarał...

Bo takie coś może nawet zepsuć karte - i nawet ktoś zepsuł :)

W ten sposób NIE DA SIĘ zepsuć karty - żadnymi przeróbkami typowo software'owymi nie da się jej uszkodzić. Zwłaszcza,że modyfikacja nie zadziałała...

A btw,to jestem ateistą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recki na jednej ze stron odpuściłem odblokowywanie 4 potoków w 6800 i zająłem się kreceniem ;).Chodzi mi stabilniena ustawieniach 390/900( godzina grania w Dooma3)

Mam problem z RivaTune w jakis sposób ten program ustawić na stałe zeby w trybie 2D kompik chodził na 325/700 a 3D 390/900.Po kazdym resecie kompa Riva Tune nie zapamietuje ustawień w trybie 2d i 3d i zostaje tylko reczne ustawienie.Czy to tak tylko u mnie czy to wina tej wersji programu. Ew. moze jakis inny dobry programik pod podkrecenia WinFasta 6800( z opcja dwa tryby -2d i 3d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co tydzień ciś w niedziele do kościoła modlic się, że ten 6800 ci się nie zjarał...

Bo takie coś może nawet zepsuć karte - i nawet ktoś zepsuł :)

W ten sposób NIE DA SIĘ zepsuć karty - żadnymi przeróbkami typowo software'owymi nie da się jej uszkodzić. Zwłaszcza,że modyfikacja nie zadziałała...

A btw,to jestem ateistą :P

No nie wiem ;(.Goscie z tego serwisu właśsnie przy odblokowywaniu potokow w 6800 spalili karte. http://hslab.pl/modules.php?op=modload&nam...rticle&sid=1301

Ja sobie odpuściłem ;) Zostaje tylko kręcenie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...